öpüştükten sonra testislerde ağrı oluşması

Soru

18 yaşında bir erkeğim sevgilimle öpüştükten sonra hemen tesislerinde bir ağrı başlıyor yürümemi bile engelliyor ve bütün günüm ağrı içinde geçiyor gece uyuyup ertesi sabah kalkınca geçiyor çok zor durumda kalıyorum ilerde seks yapmamda sorun olur diye korkuyorum ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  okuyunca biraz gülümsedim acemilik işte, ilk zamanalr bende de aynı sıkıntılar oldu hatta onun için doktora bile gittim. meğer sorun azgın olmak isteklenmekmiş. sevgilinle öpüşürken vücudun aktifleşiyor bildiğin çatır çatır seks yapma boşlaıp rahatlamak istiyor ama sen bunları yapmadığın için bu birikme vücuduna yük yapıp ağrıya sebep oluyor. gece sakinleşiyorsun uyurken bu sebeple geçiyor. böyle ağrı olduğunda mast yap boşal rahatla bak ağrı yarım saate geçiyor.

  • 2

   aşkım 18 yaşında hayatının baharında bir geçsin kızla öpüştükten sonra haliyle cinsel isteğin aktifleşiyor @baturbatur arkadaşın dediklerine katılıyorum

 2. 3

  azgınlık böyle birşey işte, yaşadıkça deneyimliyorsun. öpüş öpüş azgınlıktan her yerin şişsin sonra hiç bişi olmamış gibi yap. sen yapıyorsun ama bak bünyen kabul etmiyor. en iyisi böyle olmadık işler yapmayın, bünyenize yazık.

 3. 4

  normaldir şu sıralar hormonlarının coştuğu yaşlardasın böyle anlarda sperm testislerine hücum eder doldukça ağrı yapar

 4. 4

  tamamen psikolojik yeğenim. sakin ol. fakat deli gibi mastürbasyon yapma. spor yap. senin yaşında olanlar spor yapmalı.

Bir cevap bırakın