mastürbasyondan sonra vajinamda ağrı oluyor

Soru

Merhaba biraz utanarak yazıyorum ama vücudumla barışık bir bayanım yani mastürbasyon yaparken veya memelerimin uçlarıyla bile oynayınca kolayca orgazma gelebiliyorum. Hatta bu sitede dolanırken bile mastürbasyon ihtiyaci duyuyorum. Ama yaşadığım bir durum var normal gelebilir. Orgazm olduktan sonra vajinamda olusan o his ile bı yandan ellerimi durdurmak bı yandan ise şehvetle devam etmek istiyorum ve genelde ne kadar kasılırsa kasilsin devam ediyorum. Çok hoşuma gidiyor. Bittikten sonra ise biraz ağrı ve yanma oluyor. Devam etmem yanlış mı? Yani sadece uyarı amaçlı olarak mı oksamaliyim hazzı yaşayıp bırakmam mi lazım?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  çok yapınca vajinada tahriş oluyordur

 2. 2

  büyük itimal fazla yapınca oluyor çünkü bendede kısa süre içinde iki defa orgazm olunca aşırı kasılmadan dolayı hem vajinal bölgede ağrı ve acıma vede kasıklarda sızlama oluyor. tadını alıp biraz sonra bırakmak lazım zorlayınca fazla geliyor

 3. 3

  çok arzuluysam birden fazla kez yaptığım oldu oluyor. genelde internette film seyrederek. elle doyum sonrası oramda hoş bir ağrı ve hassasiyet oluyor göğüslerim benim de çok duyarlıdır ama uçları sadece çok sıkarsam daha sonra sızlıyor.

  • 9

   sıkça mast yapmamaya çalışın, doyuma ulaşınca bırakın daha iyi olur

 4. 2

  fazla mastürbasyon yapmış olabilirsiniz

 5. 3

  merhaba, bu durum sadece kadınlarda değil aynı şekilde fazlaca mastürbasyon yapınca erkeklerde de olur. peniste ağzı sızlama, kasıklarda acıma gibi durumlar söz konusudur. sizde fazlaca kendinizi zorlamayın, aşırı bu şekilde elle tatmin olmaya çalışmak sonra gelecekte gerçek ilişki yaşarken yeterince haz alamamanıza ve orgazm sorunları yaşamanıza neden olabilir. bu sebeple mastürbasyonu bırakın demiyoruz, azaltın ve abartmayın diye öneride bulunuyoruz. eğer tatmin olduysanız çok ekstrasını aramayın, bırakın tadı damağınızda kalsın, illa doymanız gerekmiyor. birazını da geleceğe saklayın.

 6. 2

  mastürbasyon yaparken elinde mi yapıyorsun yoksa bir alet mi kullanıyorsun eğer böyle bir şey yapıyorsan 5 santim bile içeri girmesi gerekmiyor. bir daha asla kur yapma muhakkak jel kullanman lazım eğer bunlar da değilse bir jinekolojiye git ayıp değil bir ihtiyaç

Bir cevap bırakın