mastürbasyon yada boşalma sonrası penis ağrısı

Soru

mrb, rüyalandığımda veya mastürbasyon yaptığımda penis de 10 dk lik bir ağrı oluşuyor, tekrar sertleşse tekrar ağrıyor 12 saat filan sonra tamamen geçiyor sebebi nedir ? sertken ağrıyor boşaldıktan sonra indimi ağrısı olmuyor. boşaldıktan kısa süre sonra sertleşti mi tekrar ağrı oluyor eskiden böyle değildi 2 kez mastürbasyon yapınca çok fazla ağrıyor. neden olabilir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 6

    penis damarları ile ilgili bir rahatsızlık varmış gibi görünüyor. çünkü anlattıklarına göre durum ve hal değiştiren bir tek damarlar var. belki iltihap benzeri bir durum olabilir. birileri ile bir şeyler yaşadın mı, hastalık kapmış olabilir misin ? en iyisi üroloji doktorun gitmen, belki erken aşamada varsa bir şey tadavini olursun, yoksa geç kalınca işler sarpa sarıyor.

  2. 6

    olum bura doktormu la, git bir doktora görün ne derdin var şak diye çıksın ortaya. orası ağrıyo burası ağrıyo ile internetten tedavi mi bulunur. acayipsiniz ha.

  3. 4

    22 yasindayim az oncr penisimde bi kizariklik farkettim diks ipi olan yerde, ufak ufak nerdeyse yok olmus ip parcalari vsr bikac yerde. surrkli dar pantolon giyiyorum ve slip külot acaba sürtünmedrn vs mi oldu diye düşündüm. mastürbasyondan da olabilir belki ama 7-10 günde bir yapiyorum. sizce ne yapmaliyim. ipleri kendim cikartsam enfeksiyon vs olur mu doktors mi gitsem

Bir cevap bırakın