memelerin büyümesi için bir süre sütyen takmamak işe yararmı

Soru

Merhaba memelerim biraz küçük ama kilo al düzelir diyorlar kilo ile alakası varsa zayıfim biraz. Arkadaşım genellikle desteksiz yarım atlet sütyen takıyor onun benimkine göre çok daha büyük ben hep push up sütyen taktiğim için şekil olarak güzel ama küçük kaldığını söylemişti. Son bı kaç aydır daha az sütyen takmaya başladım. Boyut olarak biraz büyüdü gibime geliyor. sütyen takmamak şekline etki etmez inşallah… memelerimi biraz daha büyütmek için ne yapmam lazım? Doğal yöntemi var mıdır?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    merhaba, göğüslerin büyümesi, kişinin kendi genetik yapısı ile ilgili. kilolu yada değil, cinsel isteği az çok, boyu uzun kısa, onu yemiş, bunu yememiş, şunu kullanmış bunu takmış, öyle yapmış böyle yapmış hepsi boş. genetik kodunuzda ne diyorsa çoğunlukla o olur. aslına sutyen kullanmamak sarkmalara, biçimsel bozulmalara neden olabilir. aynı şekilde yanlış çok dar rahat olmayan iç çamaşırı kullanımı da yine gelişimde olumsuz etkiye neden olur. doğru çamaşır kullanımı, bazen bebe kremi ile doğru teknikle masaj yapmakta hem biçimsel hem de boyut olarak olumlu etki oluşturur. sağlıklı beslenmeyi de ayrıca unutmayın.

  2. 4

    aileye gore ve yas ergenligi gecmisse hâlâ küçükse o halde büyümemiş demektir

  3. 2

    memelerin büyümesinde sütyen takıp takmamak o kadarda etkili değildir ya doğal olarak büyük olmalı kimi zaman kilo almak memelerde büyüme görülebilir yada çocuk doğuran kişilerde de olabilir fakat bu durum herkes için geçerli değil çok kişi tanıyorum 3 çocuk doğurmak hala memeleri küçük…

Bir cevap bırakın