erkeklerde boşalma için etkisi 1 hafta süren geciktirici

Soru

sevgilim ilişkiye başlayınca hemen boşalıyor sonra biraz oral yap diyor 5 dk zorla bana oral yaptırıyor üstelik şeyi de kalkmıyor. biraz kalkınca alta yat diyor üstüme çıkıp sürtünmeye başlıyor çünkü şeyi içime girmiyor. 10 dk uğraşıp giriyor tam biraz zevk almaya başlıyorum yine titriyor anlıyorum boşalacak, çok sürmüyor peşine boşalıyor sonra ben bittim deyip salıyor kendini. tabi bende ortada kalıyorum. bunun için internette araştırdım erkeğin boşlamasını engellemek için ne yapılır diye bazı siteler buldum, bir şeyler satıyorlar fiyatı 1000 lira, kullanımda geciktirici etkisi 1 hafta sürer diyorlar. almak istiyorum hadi 1000 lira para değil ama benim anlamadığım şeyler var, şimdi adam bunu kullandıktan sonra 1 hafta boyunca hiç boşalamayacak mı ? eğer boşalıyorsa neden etkisi 1 hafta sürüyor diyorlar ? birde ne kadar süre boşalmasını engeller kaç saat mesela ? son olarak adamın şeyi inmesin kalkık dursun diye de işe yarar mı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  bu tarz geciktiricili, ereksiyon arttırıcı ürünler var ancak bunlardan mucize beklenmemeli. sonuçta sevgilinizin ileri derecede erken boşalma sorunu var. boşalma denetimini kontrol altına alması gerekli. siteyi araştırırsanız bununla ilgili sabitlenmiş bir başlık var. onu okuyun ve okutturun. ayrıca spor yapmıyorsa mutlaka başlasın olumlu etkisini görecektir. ama benim şahsi düşüncem partneriniz fazla aceleci gibi. olsun bitsin kafasında davranıyor. bunun dışında son sorduğunuz sorularda da bahsi geçen bir hafta boşalmama olayı diye bir şey yok. geciktirici etkisi bir hafta süreyle etki ediyor demek istenmiş ama tabi bunu ürünü kullanmadan bilemeyiz. son olarak da bu ürünlerin boşalma olunca penisin sönme etkisini bir süre daha uzatması mümkün ancak bu işin doğası gereği boşalan penis söner ve bir süre beklenmesi gerekir sonra cinsel uyarım olunca tekrar ereksiyon gerçekleşir. bu süre ise tamamen kişiden kişiye farklılık gösterir. naçizane kendimden örnek vereyim: bazen boşalsam da cinsel isteğim devam ettiği için kısa sürede ereksiyona dönebiliyorum ama bu durum tamamen dönemsel. her zaman olan bir şey değil.

 2. 0

  erken boşlama çok sıkıntı, erkeklerin çoğunda bu sorun daha doğrusu kontrolsüzlük var. cinsellik konusunda sürekli hata yapıyorlar, ilkini boşlasamda ikinciye, üçüncüye devam ederim gibi uygulama hataları en çok yapılanı. boşlamadan sonra vücut salar kendini dinlenmek ister, adı üzerinde orgazm rahatlama demek, rahatladıktan sonra tekrar yapmaya çalışmak kendini zorlamak aşırı efor sarf etmek demek. tamam genç yaşta zorlayıp yapar ama yaş ilerledikçe performansta düşer ve ikinci üçüncü dediği olmamaya başlar. tabi olmadıkça yapamdıkça cinsel başarısızlık erkeği psikolojik olarak yıpratır. ipin ucu kaçtımı artık gerisi çorap söküğü gibi gelir sözündeki gibi o zamandan sonra erkek ertık cinsel sorunlarla savaşmaktan bıkmış ve cinsellikten kaçan bir erkek olma yolunda ilerliyordur. bunun tek çaresi boşlama kontrolünü ve denetimini kazanmaktan geçiyor. bu güne kadar bu şekilde çok soru gördüm ama öyle bir haptı spreyidi ilaçtı gibi ürünler alıp tamam sorun çözüldü diyen çıkmadı. çok fazla dolandırıcı sitesi var, hem dediğiniz gibi söyledikleri şeyler bile çok anlamsız, kendi yalanları kendi söylemleri ile çelişiyor. çok ciddiye almayın bu siteleri. sizin gibi sıkıntıya dara düşmüş düşünme yetisini kaybetmiş panikleyen kişilerden faydalanıyorlar.

 3. 1

  öncelikle idrar yaparken tutma egzersizleri yapmaya başlasın. yoğun bir şekilde yaparken arada kesme hareketleri ilk etapta oldukça zor gelecek kendisine. zamanla üstüne giderse oradaki idrarı tutan kaslar güçlenerek ilk etapta zorlandığı tutma hareketi artık kolaylaşacak. bu da cinsellik yaşarken erken boşalmayı otomatikman kontrol altına alması demek. yani idrarı kestiği gibi spermin de kontrolsüz bir şekilde çıkmasınada engel olmuş olacak. bunun yanında beyni yönetmekte önemli. yoğun şehvet anından kopmali, hayatında olabilecek olumsuzlukları düşünerek fiziki olarak birlikte olurken beyni olumsuzluklara çekebilmeli. kadının tatmine ulaştığından emin olduktan sonra boşalabilmeli. ne olduğu abuk subuk şeylerle uğraşmak yerine kişi önce kendinin doktoru olmalı..

 4. 0

  bilindik alışveriş sayfada macun satılıyor. gel al noktasınsa sipariş verirseniz gizlilik ön planda kalır. etkisini göreceksiniz. bence denemeli erkek arkadaşınız.

Bir cevap bırakın