Masaj yapmak meme uçları ve boyutu için işe yararmı

Soru

Memelerim normal büyüklükte ve uçları hep dik bazen rahatsız etmiyorda değil. 18 yaşındayım çok büyümesini de istemiyorum. Kuzenim hep çok güzel sadece biraz daha büyümesi lazım, benimkiler böyle değil diye sitem edip dikliği Bir çare iner diye oynuyor. Ama zamanlada büyüyecek diye biliyorum. Oynadıkça büyüyor diyende var. Sizce büyümesi için masaj yoluyla oynamalı mıyım?

Cevaplar ( 4 )

  1. kuzeniniz doktor ya da bilgili birisi mi ? neden başkalarının dediklerini insanlar bu denli umursar ? elleşmeyin memenize ucuna. ters giden bir şey olduğunu düşünüyorsanız doktora başvurun en mantıklısı. genetik yatkınlığınız ne kadar izin verirse bırakın o kadar büyüsün.

  2. ya masaj olayı göğüslerin güzel olmasını sağlıyor, ama dolgun büyük olması uçlarının dik olması falan çok etkilenmiyor diyebilirim. bazıları üçlarını daha çıkıntı dik yapmak için meme üçlarını vakumlayan küçük vakum aletleri ile çalışma yapıyorlar. kimisi çıkıntı diye kapatmaya çalışıyor flan herkesçe bir takıntı var. meme ucunun belirgin olması görsel olarak iyimi kötümü bilemiyorum lakin çocuk emzirmek için çok gerekli ve faydalı. birde şekil konusu birazda kişinin kendi genetik yapısı ile ilgili, kimisi çok toplu dik, kimisi çok ayrık, kimisi çok sarkık, kimi aşırı dolgun. galiba kullanılan çamaşır tipi şekli çok az bir toparlanma sağlıyor. lakin genetik yapı neyse çok çok birşey olmaz. fazlaca oynamak masaj yapmak fazla hassas olmasına neden olabilir, aşırıya kaçmamak gerekli.

  3. merhaba, arkadaşlar güzel noktalara değinmişler. öncelikle ölçüsü şekli ne olacaksa nasıl olacaksa öyle olur bunda çok bir değişim olmaz. masaj cildi güzelleştirir, vücutta biriken yağ dokusunun diğer dokular arasında homojen dağılmasını sağlar bu sayede daha olumlu ve canlı bir görünüm sağlanır. ancak dediğiniz gibi mesajla büyük bir etki elde edilse hiç kadınlar bıçak altına yatıp ameliyat filan olmaz silikon taktırmaya çalışmazlardı. yabancı bazı ünlülerinde abhyanga isimli bir masaj yaptırdıkları da biliyor ancak bunu sağlık için yapıyorlar. internette bazı şeyler kremler yağlar ile masaj yapılınca büyütüleceğini, biçimli olacağını yazan yerler var onlar genelde hep ürün satan sitelerin iddiaları. birde yanlış yapılan masaj ile faydadan çok zarar görebilirsiniz, sarkma, iç dokuda bozulma, kanallarda tıkanma, uçlarında içine çökme gibi sorunlarda yaşayabilirsiniz.

  4. evet kurcalama orani burani daha yas ilerledikce neler olur neler birden muz avakado falan yemeye kalkma sakin 🙂

Bir cevap bırakın