bir kadının orgazm olmasını ne kadar sürede sağlarsınız

Soru

selamlar, eşimle seks yaptığımızda çok geç orgazm oluyor haliyle son zamanlarda bu beni çok yoruyor. ilk evlendiğimiz dönemlerde sorun değildi, gecede 2-3 kere bile yapabiliyordum, artık ikinciye yapmak zorluyor. hep onun geç boşalması yüzünden, hadi artık deyince kızıyor dikkatimi dağıtıyorsun yapamıyorsan bırakalım diyor. bazen bana kızıp gidip banyoda elle tatmin oluyor. mesela arkadaşıma sordum sizin ne kadar oluyor diye 20-30 dk acele etmiyoruz ama istersek çabuk bitsin 10 dkya biter diyor. bizimkisi de 20 dk falan sürdürüyor. ilk ben boşalıyorum sonra o boşalana kadar devam ediyorum 2 ye boşalmam geliyor. bu süre kaç olması lazım ? birde onu hızlı boşaltmak için ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 6 )

  1. bir erkeğin düştüğü en zor durum sizin durumunuz. bir kadının, erkeginden özellikle cinsellik anlamında memnuniyetsiz olması gerçekten çok zor bir durum. ama aşılamayacak da bir sorun değildir. ön sevişmeyi mümkün mertebe uzun tutup oralı daha da uzatmaktan geçer sizin probleminiz. vajinal birlikteliği geçin, klitorisi yönelin. klitoris orgamz anlamında bu işin başbakanıdır. klitoris yönlü parmaklarınızla kendisine hizmet ederek aşılır bu sorun. hem fiziksel hem kendisine duymak istediği duygusal sözcükler ile de mutlaka destekleyin. politika yapın. ona gerçekleri değil, duymak istediklerini söyleyin. vajinal birliktelik yerine hem kendinizi yormaz, hem parmaklarınızı doğru kullanmak şartı ile eşinize bir kadının var gücüyle bağırarak, sevincini komşularla paylaşmadan duramayacak kadar mutlu hissettirebilirsiniz. sadece aşk ve gece. dur yok durak yok. fütursuzca daha sonra karişacaksınız birbirinize.

  2. sizde muhtemelen erken boşlama var. 20-30 dk bir kadın içni gayet normal ve geç boşlama falan değil. aksine siz erken boşaldığınız için keninizi zorluyorsunuz. anlayacağınız problem sizde. erkek dediğin kadın boşlana kadar kendini tutabilmeli. ilk dakikalarda boşalıp ikinciye devam etmeye çalışmanız hata. genelde erkekler bu hataya çok düşüyorlar. gençlik döneminde bunu çok sorun etmiyorlar ama yaş ilerledikçe kendini yıprattıkları için zamanla cinsel performans ve işlev kaybı yaşamaya başlıyorlar. işte sizde tamda bu yaşanıyor şu an, gençken yapıyordunuz artık işiniz bitmeye başladı yapamıyorsunuz. sorun eşinizde değil, sizde lakin farkında değilsiniz.

  3. erken boşlama sorunu olan erkekler genelde bunu kabul etmek istemezler. sorunu kadında ararlar. sen öyle yapıyorsun böyle yapıyorsun şundan bundan oluyor diye hep bir sebepleri vardır. sizdeki durum bariz erken boşalma sorunu, çünkü ilişkiye başlayınca hemen boşlamak ve sonra devam etmeye çalışmanız, iki büyük sorundur. bir erken boşalıyorsunuz, iki ikişkinin dinamikleri dışında olmaması gereken şekilde ilişki yaşamaya çalışarak kendinizi zorluyorsunuz.

  4. öncelikle güzel bir soru. kadınına daha fazla ilgi göstermelisin. ön sevişmeyi daha uzun tutun. bızır gibi hassas noktalarıyla daha fazla oynayın hatta ona oral seks yapın. kızı rahatlatmak için onun kulağına onu methedici, gevşetici ve çıldırtıcı sözler sarfedin. yine seksten önce ona masaj yapmak ve seksten sonra beraber banyo yapmak da kızları inanılmaz rahatlatır.

  5. ön sevişmenin 25-30. dakikalarından itibaren 10-15 dakika boyunca klitorisi uyarın. dokunun, yalayın veya bir vibratör yardımıyla titretin. bütün bunların sonunda ise cinsel penetrasyona geçin. vajinaya giriş-çıkış yapın. hepsinin sonucunda yaklaşık bir saatlik birliktelik, muhtemelen tek boşalma (giriş-çıkış haricinde boşalmamışsanız) ve ultra tatmin oluş gerçekleştirmiş olacaksınız. siz kadına psikolojik olarak bir anormallik hissettirdiğiniz için karınız da size sert bir çıkış yapıp, kendini kendi tatmin etme yoluna gitmiş. bu cinsel hayatınız için hiç sağlıklı değil. tavsiyelerimden bağımsız bir cinsel terapiste gitmeniz de en doğrusu olacaktır.

  6. kadını memnun etmek zorundasın yoksa her türlü konuda aranız açılacaktır bir süre geç boşalma için araştırma yap yoksa büyük sorun bu tur bi ilişkide

Bir cevap bırakın