kadınlar için seks yapmak bir süre sonra neden vazife yapıyormuş gibi oluyor

Soru

merhaba 35 yaşında 13 yıllık evli bir bayanım artık eşimle sevişmek istemiyorum sırf o üzülmesin gözü dışarı bakmasın diye sırf görevmiş vazifeymiş gibi geliyor adeta seks için kendimi tükenmişlik sendromundaymış gibi hissediyorum neden

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  sadece bayanlarda değil erkeklerde de oluyor bazen insanın heyecanı kalmıyor sadece işi bitireyim yeter hissi oluyor doğru uzun soluklu ilişkilerde her zaman heyecan lazım farklılık lazım bunu nasıl yaparım derseniz o sizin fantazi dünyanıza bağlı olarak değişir. öte yandan cinsellik evlilik hayatının olmazsa olmazı kadınlar cinsellik olmadan idare edebilir ama bir erkek idare edemez erkeğin ne kadar sertleşme ereksiyon yada başka cinsel problemi olsa da cinsel ilişki ister boşalmak ister. neticede zor bir durum.

 2. 7

  ah ah bir arkadaşım var 19 yıllık evli artık kocamla ev arkadaş gibiyiz ne o bana cinsel ilişki talep ediyor nede ben diyor

 3. 7

  Kardes kardes yasiyormussunz

 4. 5

  merhaba, genelde kadınlar erkeklere göre daha fazla cinsel isteksizlik durumu yaşayabiliyorlar. hele ki cinsel hayatları monotonlaştığı zaman aynen sizin dediğiniz gibi cinsellik zevk almaktan haz almaktan çok görev gibi yapılmaya başlıyor. bu durum ilerleyen süreçte hem kadını hem de erkeği etkileyerek sonunda cinsel eylemlerden uzaklaşmaya neden oluyor. ruhunu ve düşüncelerini cinsel olarak aktif tutarak kendini domine etmek ve yaşadığınız cinsel hayata daha önce denemediğiniz farklı şeyler yenilikler katarak daha renkli hale getirmek önemli bir çözüm yöntemidir. bunun dışında doğru beslenmek, yapay ürünlerden uzak durmak cinselliğin bedensel gönü açısından önemlidir. benzer sorulardaki cevaplara bakmanızı öneririz, ne yapmanız gerektiği konusunda size fazlaca fikir verebilir.

 5. 4

  seks olmadan iş zor. eski günlerin hatrına birşeyler yapın. fantezi dünyanızı renklendirecek şeyler giyiniz. göreceksiniz ki düzelecek.

 6. 2

  istemiyorsan yapma iffet kafesleri var onunlada kilitleyip gönderirsin. başkasınada bakamaz. önemli olan senin duygusal açıdan iyi durumda olman.

 7. 3

  sanırım bu sadece evli kadın ve erkekler de oluyor. çünkü ben bekarım böyle bir şey hiç olmadı.

Bir cevap bırakın