mastürbasyonda ve sekste vajinal sulanma olmaması

Soru

mastürbasyon yaparken vajinam sürekli kuru kalıyor, belki gerçek cinsellik yaşamaya başlayınca düzelir dedim evlendikten sonra aynı sorun devam ediyor. eşimle ilişkiye girebilmek için bolca kaydırıcı krem kullanmak durumunda kalıyorum. aşırı bir kuruluk var, buradan benim anladım hiç mi hiç vajinal sulanma olmuyor bir damla bile olmuyor. kremle falan bir şekilde hallediyorum bunun içinde doktora mı gidilir, şimdi oranı buranı aç ellet pek hoşlanmıyorum, utanmaktan değil ne bileyim böyle acayip huzursuz ediyor beni işte. iş güçte var tabi bu sebeple doktorada gitmedim. kayganlık dışında vajinal sulanmanın olmaması bir sorun teşkil eder mi, sağlık açısından olumsuz bir durum olur mu ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    bunu kendinize sorun etmişseniz demek ki çözüm arıyorsunuz. ancak bir jinekolog uzmanına muayene olmanız daha iyi. çekinceniz varsa kadın doktora danışın. sağlığınız her şeyden önce gelir.

  2. 3

    kocanızla sevişmeden önce bol bol cilvelesin oynaşın gerekirse kocanız vajinanıza masaj yapsın yalasın öpsün sonra krem kullanın

  3. 3

    arkadaşlar cinsel problemlerde doktora gitmek ayıp değil zorunluluktur. her sıkıntının bir çözümü vardır.

Bir cevap bırakın