kayıp penis sendromu zevk alamıyoruz

Soru

Merhaba, eşimle evlendigimizden beri cinsel olarak haz sorunları yaşıyoruz. Anlatmak gerekirse eşim içine girince sanki girmemiş gibi onu yoğun şekilde hissediyorum. Aynısını oda söylüyor hiç birşey anlamadım diyor. Anal yaptığımızda böyle olmuyor. Sanki vajinal hissizlik oluyor. Bu sorunun üstesinden nasıl geliriz, herhangi bir tedavi varmı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. vajinal bir sorun bildiğim kadarıyla, farklı sebepleri var. vajinadaki yüzey sinirlerinin çok hassas olmaması, gençlike çok mast yapmaktan olabiliyor. diğer durum vajina naslarının çok sıkı olmaması, buda bazen doğıştan gelen bozukluk olabiliyor, birde yaşlandıkça oluşan gevşeme oluyor. ek olarak eşinizin peniside ince ise tüm bu faktörler bir araya gelir komple sorunlar yaşanır. anal yaparken olmamasının sebebi anüsün daha sıkı ve buradaki sinir sayısının biraz fazla olması. bunun için çözüm varmı emin değilim. doktora danışsanız bu konuları daha iyi olacaktır.

  2. genişlemiş vajina ile ince penis bir araya gelince oluyor sanırım. ilişki anında her iki tarafta yeterince tam zevk alamadığı için oluyordur. tabi anal sekste anüs dar olunca zevk alma oranı hayli artıyor. vajina daraltma ameliyatı falan yapılıyor detaylarıı araştırmanız lazım.

  3. zor bir durum, zevk alamdığınız için sürekli anal seks yapmak zorunda kalıyorsunuz. vajina daraltıcı kremler var, hassı hissiyatı arttıran kan dolaşımını hızlandıran kemler var. cerrahi müdahale teknikleri var. en güzeli bir uzmana danışın buna göre bir yöntem izlersiniz.

Bir cevap bırakın