bayanlar tahrik olunca vajinal sulanma olduğunu hissedermi

Soru

bayanlar tahrik olduklarında ıslandıklarını hissede biliyorlar mi ve ıslanınca orgazm olup boşala biliyorlar mı ? normal hayatta bir bayanın orgazm olup boşaldığını nasıl anlarız ? mesela alış veriş yapan bir bayanın boşaldığı, orgazm olduğunu hareketleri ve yüz mimikleri nasıl olur ? tşk ederim.

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    siz bayanları nasıl hayal ediyorsunuz “mesela alış veriş yapan bir bayanın boşaldığı, orgazm olduğunu hareketleri ve yüz mimikleri nasıl olur” size söyleyeyim hayal dünyanış çok geniş, bundan benim anladığım hiç bayan arkadaşınızın olmadığı. en azından kendinizi referans alarak düşünün erkekler sokakta yürürken pazarda alışveriş yaparken boşalıyorlar mı ? sanmıyorum böyle birşey olduğunu. tüm bü dedikleriniz cinsel eylem yaşanırken konfor alanında belirli bir süre konsantrasyon sonucu hazzın zirveye ulaşması ile yaşanır. öyle sokakta yüzüne bakıp orgazm olduğunu görebileceğiniz bayan asla göremezsiniz 🙂

  2. 3

    tabiki tahrik olduklarında ıslandıklarını anlayabilirler, android değil ya bunlar. yanlız bu ıslanma ve orgazm olma ayrı şeyler. ıslanma belirli bir süreli yoğun cinsel istek sonucu yavaş yavaş olur. orgazm ise ıslanma sonrasında kadının doyuma ulaşmasına yetecek kadar uzun süre yaşanacak cinsel ilişki sonucunda olacaktır. anlayacağınız öyle çarşının ortasında avmde falan alış veriş yaprken yada ne bileyim bir kafede bireşeyler içerken öyle zevkten delirip kendinden geçip orgazm olmaz yani.

Bir cevap bırakın