anal ve vajinal için başka dildo kulanmak

Soru

merhaba bugün yeni bir dildo aldım. üstünde anal dildo yazıyor. acaba sadece anal kullanım için mi demek oluyor, yoksa zaten vajinal kullanılıyor anala da kullanılabilir manasında mı ? birde analda kullanılan dildoyu vajinada kullanmayın bakteriler vajinaya geçmesin sağlıksız diyorlar. yıkasam kullanamaz mıyım, başka bir dildo mu almak gerekli. anala ayrı vajinaya ayrı dildo mu olması lazım ? son bir soru iki tane dildo olsa ikisini aynı anda kullanmak zarar verir mi ?

Cevaplar ( 4 )

  1. İyi temizle sabunla yıka güzelce vajinanada sokarsın sıkıntı olmaz bence küçük boy ve ince olan dildolara anal diyorlar bildiğim kadarıyla hayırlı olsun güle güle kullan

  2. merhaba, cinsel oyuncaklarda dikkat edilmesi gereken asıl husus şeklinden yada fiyatından çok kullanılan malzemedir. bazı kullanılan malzeme türleri kanserojen içeriğe sahiptir, ucuz olsun diye bazılarında geri dönüşüm malzeme kullanılır, bazılarında ise bakterilerin barınmasına imkan verecek malzemeden yapılmıştır. bu sebeple öncelikle medikal silikon, yada emzik silikonu gibi maddeleri öncelikle tercih edin. sonrasında mümkün olduğunca oyuncağa prezervatif geçirerek kullanın. işiniz bitince çıkarıp atarsınız buda temiz kalmasını sağlar. ayrı oyuncak almanıza gerek yok. neredeyse vajinaya soktuğunuz herşeyi analada sokabilirsiniz. ancak dikkat edilecek nokta bunu ters şekilde yapmamak, analdan çıkarıp temizlemeden vajinaya sokmak. eğer analda kullandıysanız üstündeki prezervatifi çıkarıp atın, yeni bir tane takıp vajinal kullanmaya devam edebilirsiniz. oyuncaklarınızı çok sık sabunla yıkamak parçalanmasına sebep olur buda oyuncağınız kısa ömürlü olur demek. bunun yerine daha çok ılık su ile elinizle ovuşturup yıkayın sonra kağıt havlu ile kurulayıp bir süre havalandırın ki nemi kurusun.

  3. Ne gerek var dışarısı bir sürü azgın dildo dolu😂 dilde atarlar sokarlarda

  4. oyuncaklar güzel, ama gerçeği varken oyuncaklara gerek yok. tabi ihtiyaç meselesi olayınca mecbur başka alternatiflere yöneliyorsun. erim beyin dedikleri çok doğru olmuş dikkate alın.

Bir cevap bırakın