kocasıyla oral sex yapmayan var mı kızlar

Soru

daha sevgili olduğumuz dönemden beri hep istiyor sürekli bir oral yaptırma merakı var. benimde bu konuda aşırı hassasiyetim, düşününce bile öğüresim geliyor. azıcık dene falan diye üsteliyor, mümkün değil söylemesi bile yetiyor. herkes eşine yapıyormuş bi tek ben uyduruyormuşum bahane buluyormuşum kendimi olumsuz şartlandırmışım falan da falan. ya cidden olmuyor, olmadığını da anlamak istemiyor. ne demem ne yapmam lazım bu takıntısından vaz geçsin diye ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  bu kadar tiksinemeyin bundan bence yaaa, 21-22 yaşlanlarında bende tiksinirdim ama şuan bağımlısıyım 🙈 her iki yönlü tabi ben kadınların şeftalisini dakikalarca işahla yalarım onlarda benim 🥒’ı dakikalarca yalarlar ve çok güzel birşey bence, her iki taraf temizliğe dikkat ediyorsa sorun olmaz, en güzeli 69 olup aynı anda birbirinize yapmak. o size yapıyormu ?? o sizden tiksinmiyor şeftalinizi iştahla yalıyorsa sizde ona yapın bence, bir ömür misyoner ve doggy ile geçmez bu kadar katı olmayın bence😊 bi deneyin önce o size yapsın zaten çok hoşunuza gitçek o yükselmeyle sizde kocanıza yaparsınız…

 2. 4

  erkeklerin bayıldığı çok hoşuna gittiği bir eylem fakat çoğu bayan bundan hoşlanmıyor ne yapmaktan ne yaptırmaktan tabi illaki hoşlanan da vardır.

 3. 4

  az önce başka bir konuya yazdığım cevaba benziyor. zevkler ve tercihler farklı olabilir kuralına dayanır. biri severken biri tiksinebilir. bu düşünceler gayet normal, sevmemek için sebep olması gerekmez, sevmek içinde sebep gerekmez. istemiyorsan istemiyorsundur. elbette dünyada milyarlarca insan içinden hiç oral yapmayan, hiç anal yapmayan, hiç seks dahi yapmayan aseksüel diye tanımlanan insanlarda var. kocanın ısrarı anlamsız bu konuda, bunu düşüne düşüne kendine takıntı yapmış. dünyanın sonu sanki, oral yapsan ne olacak, hayatında ne değişecek. ölüm döşeyindeydi de sen oral yapınca kurutlacak mı ? saçmalık ötesi, cidden psikolojik takıntıdan ibaret. bitmeyen bu takıntı ilişkinizide yıpratıyor, şimdi daha yenisiniz sanırım evlilikte bu sebeple tolere ediyorsunuz, peki ya 5 yıl sonra artık bu ısrardan ruhunuza daral gelecek, adamdan nefret etmeye başlayacaksınız, ayrılık hesapları yapılmaya başlanacak. bence eşinizle bir psikoloğa gidin terapi alın birlikte. bu takıntıları aşsın.

 4. 3

  bizim hatun 10 yıl hiç ellemedi sonra kendiliğinden yapmaya başladı. ne israr ettim ne birşey dedim. herşey zamanla çözülüyor. olmuyorsa da boşver sonuçta çok önemli birşey değil yapılacak daha bir sürü fantazi var.

Bir cevap bırakın