ters ilişkide penise dışkı gelmemesi için ne yapılır

Soru

sevgilimle anal yaparken bazen istenmeyen şeyler olabiliyor, bunu önlemek için ne yapmalı ? internette bazı temizlik yöntemleri falan yazılmış ama bu işin kolayı yok mu ?

Cevaplar ( 4 )

  1. kestirme yöntem yok anal temizlik yapması lazım. eczaneden hazır lavman alabilir yada ılık su kullanabilir. eski lavman şişesini atmayın yarım litre su kaynatip soğutun içine iki çay kaşığı limon suyu 1-2 damla elma sirkesi damaltıp boş şişeye doldurup tuvalette işinizi halledin nasıl olur detayına girmeyeceğim zaten belli bişey.

  2. kesinlikte temizlik şart, yoksa dediğiniz gibi itici durumlar olabilir. sağlık ve hijyen için mutlaka prezervatif ve kaliteli bir kayganlaştırıcı jel krem kullanmalarını tavsiye ederim.

  3. en çok dikkat edilecek husus temizlik ve bağırsak faaliyetlerinin azalması olacaktır. kuru fasülye yiyip anal yapmaya çalışmak pek mantıklı olmaz. hatta bir arkadaşımız sizin tamda sorduğunuz bu konuda, anal seks yaşamadan önce okumanız gereken önemli bilgiler başlıklı bir yazı yazmış ve yeterince güzel şekilde açıklamalar yapmış. yani bu konuda bilgi arayan yada anal düşünen diğer kişilere de 2 dakika zaman ayırıp okumalarını tavsiye ederim.

  4. lavman yapılmalı ve prezervatif kullanmak gerekiyor yoksa enfeksiyon riski yüksek

Bir cevap bırakın