kızlar soruyor sertleşme olması için oral sex kaç dakika yapılmalı

Soru

kızlar sevgilimle seks yapmadan önce bir birimize oral yapıyoruz. ilk o yapıyor sonra ben ama ben yaparken sevgilimin penisi yumuşak oluyor tam olarak sertleşemiyor. hadi artık ilişkiye geçelim diyorum çok az yaptın daha benimkisi kalkmadı diyor. çok kısa yapıyorsun devam et diye ısrar ediyor. daha kaç dakika yapabilirim ki ağzım çenem yoruluyor yapmıyorum daha fazla ???

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  hiç boşuna uğraşma sevgilinde sertleşme sorunu var. tam erkek olana seksi düşünmesi bile yeter hemen hareketlenir kazık gibi olur. son onca oral yap kalkmıyorsa o erkekte iktidarsızlık vardır.

  • 2

   daha ne olsun @cd-belgin en doğru noktaya parmak basmış, sizin olay oral yapma süresini kısa tutmanız değil sevgilinizin sertleşme sorunu olması. doktora gitsin bence oral yaptırmakla falan düzelmez.

 2. 3

  Cok uzun sure seertlesmiyosa bitmis

 3. 3

  merhaba, iktidarsızlığın bir belirtisi de erkeğin geç yada zor ereksiyon olmasıdır. cinsel aktivite olmasına rağmen uyarılamıyorsa sertleşmede olmayacaktır. sevgiliniz belli ki bu işten tam olarak zevk ve haz almıyor ki uyarılıp ereksiyon olamıyor yani penisi sertleşemiyor. bu durumu da kabullenmek istemiyor haliyle bahane bulmak için sizin çok az oral yaptığınızı söyleyip geçiştiriyor. sağlıklı bir erkek daha oral olmadan sadece seks yapma düşüncesiyle bile sertleşebilir. sevgilinizin bir üroloji doktoruna görünmesinde fayda var.

Bir cevap bırakın