eşim sadist davranıyor sekste bana işkence ediyor

Soru

şimdi buraya yazmaya bile uyanıyorum, aslında ben cinsellik ile ilgili konulardan bile çok utanıyorum, bu tür şeyleri utandığım için kimselere söyleyemiyorum. ilk evlendiğimiz dönemde böyle değildi, sonraları ilişkide bana sert davranmaya başladı. bunun dozu gittikçe arttı, cinsellik eziyete işkenceye döndü. ne olur yapma hiç hoşlanmıyorum çok acıyor diyorum ben dedikçe bundan zevk alıyor. ne yapmama lazım, kocamın tedavi mi görmesi gerekiyor. bazen psikolojisinin de bozulduğunu düşünüyorum. neden böyle yapıyorsun diyorum zenin hoşuna gitmiyor mu diyor. gerçekten kafası da bu şekilde çalışıyor. yol gösterebilecek birisi var mı ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 9

  okurken bile sinirlerim bozuldu😡 kesin bir dille uyarın yoksa yarın öbür gün önünü alamazsınız. belli ki içindeki sadist kişilik ortaya çıkmaya başlıyor sakın izin vermeyin. sexte sert olmayı seven çok insan var bende severim tamam ama karşımdakinin insan olduğunu ve onunda canı olduğunu unutmam asla. başka birşey mi tetikliyor psikolojisini bilemem, hani kimi erkekler(!) dışarda pısırık evde karısına kabadayı kesilir ya belki öyle birşey belkide içine atıp stresi üzerinizden atıyor bilinmez 🤷 ama her ne olursa olsun sizin zevk almadığınız birşeyi yapması çok yanlış…

 2. 2

  yani tam olarak açarsaniz nasil davrandığını yardimci olmak isterim

 3. 3

  abla sen bi adres yaz, biz bi 10 kişi toplanıp gelelim madem sadizm seviyormuş ona çok seveceği şeyler yapalım bakalım keyif alacak mı ? böyle fantezilerde esas olan her iki kişininde gönüllü rızasıdır. ikinizde bundan keyif alıyorsanız ister sövün ister dövün sıkıntı yok. lakin birisi hoşlanmıyorsa olay cinsellikten çıkar işkenceye şiddete bedensel istismara girer. önce bi sakinken başbaşayken oturup konuşun. anlatın acı çektiğinizi bundan hiç hoşlanmadığınızı, sizin ruhunuzda yaralar açtığını. bu şekilde yaparak beni kaybediyorsun, sana karşı sevgimi tüketiyorsun de. anlarsa ne ala, lakin böyle devam ediyorsa cozutuyorsa bu şekilde hayat geçmez, o zaman ayrılık planları yapmaya başlayın. birde bu süreçte belki ikna oluyorsa birlikte psikolojik destekte alabilirsiniz.

  • 8

   mahalleli toplanın linçe gidiyoruz, hangi çağın kafası bu ? biraz fazla tepki gösteriyorsunuz. sadizim deyince tokme tokat dayak anlamayın, ilşkide sertliğin dozunu biraz fazla kaçırıp hard yapıyorlardır. doğru bir diyalog ve konuşma ile tüm bunlar aşılabilir.

 4. 3

  hiç hoş bir şey değil, erkek dediğin şevkatle saran kucaklayan olmalıdır. sanıyorum psikolojik sorunları var. bencede terapi görse uzman desteği alsa iyi olur.

 5. 2

  eşiniz ile psikoloğa görünmenizde kesinlikle fayda olacaktır. sizin acı çekmenizden zevk alması bazı fantezilerce normal olsada bu fantezilerin daha önceden kararlaştırılıp partnerler arasında sevgi ve saygı içerisinde uygulanması gerekir. fakat partneriniz böyle bir konuşma yapmadan ve siz istemediğinizi söylediğiniz halde bunu yapıyorsa bu hem kendisine hem de size çok zarar verir. öncelikle böyle durumlar için kendisinden uzak durun, çünkü sizin istemediğiniz bir şeyin size yapılması aslında tecavüzdür. buna dayanmaya çalışmanın bir mantığı olmayacaktır çünkü kişi siz ona sabrettikçe sizin daha çok üstünüze gelecektir. boş bir vaktinizde karşılıklı konuşmayı deneyin, psikoloğa görünmeyi deneyin. anlamaya çalışın, eğer anlayamıyorsanız veya anlaşamıyorsanız kesinlikle psikoloğa görünün. eğer reddediyorsa, onu komple reddetme hakkı size doğmuştur. kendinizi sevin ve saygı duyun, karşınızdaki kişilerin size istemediğiniz şeyleri yapmasına izin vermeyin. eğer ilk başlarda tolere ettiğinizde kapanabileceğini düşünüyorsanız bu sizin kararınızdır, fakat arkasının gelmesine asla izin vermeyin. sizin ezilmenizdense herşeyden uzaklaşmanız her açıdan çok daha iyi olacaktır. iyi ve sağlıklı bir ömrünüz olması dileğiyle.

 6. 1

  bi uzmana gözükmenizde fayda var bence eğer çok ileri boyutta bi problemse sizin açınızdan

Bir cevap bırakın