kızlar oral seks yaptıktan sonra döl yutmak mı cimcif mi tercih ederler

Soru

kızlar için bir erkeğin spermini yutmak mı yani swallowing mi yapmak mı daha kolay yoksa cimcif mi tercih ederler bir kıza cimcif yaptıktan sonra erkeğin menisini yalamak ve yutmak isterler mi

Cevaplar ( 2 )

  1. Cimcif dediğiniz olayla diğerleri zaten çok benzer konular. Ayrıca onun orijinali CIM-COF. Türkçe ismi kolaylaştırmak için orijinali bozulmuştur. Kadının ya da cimcof yapılan kişinin damak zevkine bağlı. Eğer sperm tadını seviyorsa, içerisinde bol miktarda c vitamini, kalsiyum, protein, sodyum, çinko, sitrik asit, fruktoz şekeri içerir.

  2. merhaba, bu konu ile ilgili yoğun tartışmalar var. kimi öyle kimi böyle gibi farklı aykırı düşünceler ortaya çıkarsa da genel kanı hiç uzatamadan kızlar yada kadınlar fark etmiyor genel olarak her ikisini de sevmiyor yapmaktan çekiniyor hatta zorlanıyorlar. bu durum onlar için tiksindirici itici mide bulandırıcı geliyor. bunu yapanların yada yapmak isteyenlerin sayısı ortalamaya göre çok az. iki fantezide bir birine benzer ve yakın nüanslarda olsa da boşalma bir yere kadar yutma ise çok daha zor geliyor. genelde en iyi ihtimalle tükürmeyi tercih ediyorlar. bunun dışında zaten fazlaca porno endüstrisinde kullanılsa da gerçekte yapanların oranı az. daha da denilebilecek şeyleri @Sadist_boy yazmış zaten. haliyle dedikleri konunun gizli kalan diğer detaylarını kısaca açıklar durumda.

Bir cevap bırakın