kocam sürekli memelerimi emiyor

Soru

merhaba ben 26 yaşında yeni evli bayanım. kocam memelerime takmış durumda. söylemesi ayıp biraz dolgunlar ve şekli güzel. tabi oda bunu sürekli bahane ediyor, yapma çok fazla yapıyorsun diyorum dinlemiyor. öyle bir iştahla emiyor ki göğüs uçlarımdan akıntı gelmeye başladı. yapma bak kötü oluyor acıyor sonra akıntı oluyor diyorum, daha beter azıyor onları da emiyor tadı çok hoş diyor. bu kadar çok emmesi beni endişelendiriyor, sonra daha kötü olursa, düzeni bozularsa göğüslerin diye, birde hamile kalınca doğum yaptıktan sonra bir olumsuzluk olur mu diye korkuyorum. hadi acıyor falan, hoşuma da gidiyor emmesi ama biraz fazlamı yapıyoruz ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    çok fazla emerse göğüs uçlarında yaralar oluşur.. bu da senin için acılı bir durum olur.. uçlarına kibar davranmalı.. yoksa ilerde sorun yaşarsınız.. uçları dışında sıkıntı yok ver gazı gitsin..

  2. 6

    benden sana tavsiye iliskiden önce bol parfüm sık göğüs uçlarına ama kaliteli değil adı 50 liralık boğan cinsten 2 saat sonra soluğu lavaboda alır 😀😀 daha kolay kolay yaraşmaz o işe

  3. 2

    çok doğru bir hareket değil, memleri uyarıyor aktifleşmesine sebep oluyorsunuz. vücut emzirme yapıldığını düşünerek süt üretimini tetikliyor buda göğüslerde acıma yanma ağrı ve göğüs ucu hassasiyetine sebep oluyor. sağlıksız bir hareket, hadi biraz emer gibi yapar dilnizle yalarsınınız abartmadan da böyle fazla şekilde emilmez.

Bir cevap bırakın