kocam bana yanaşmıyor sürekli bahane buluyor

Soru

eşimle evleneli 12 yıl oluyor bu zaman içinde sürekli bahaneleri olan isteksiz bir adam gibi davranıyor. tamam o gelmiyorsa ben giderim diyorum süslenip püslenip onu tahrik etmeye çalışıyorum cinsel mesajlar veriyorum fark ediyorum ki hiç bir kıpırtı yok beni kızacak diye mecburiyetten isteksiz isteksiz görev yapıyor. 1 çocuğumuz var ki oda zar zor hadi artık bir çocuğumuz bari olsun nasıl erkesin, kardeş kardeş duruyorsun diye diye laf sokarak onu sinir ederek sonunda bundan vaz geçmeyeceğimi bildiği için zorla zorla yaptı. ya bunları anlatıyorum ama şaka gibi böyle erkek mi var dünyada diyeceksiniz. sorunun varsa tedavi olalım seni böyle görmek istemiyorum desem de sorun yok sürekli cinsel isteğim olmak zorunda mı deyip işini içinden çıkıyor. bir erkek neden isteksiz davranır gay olabilir diye düşündüm değil. sorun ne, beni istemiyor diyeceğim ama evlenmek için etrafımda dört dönen ısrarcı olan oydu. sizce nasıl bir yol izlemem gerekli ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 6

  Genelde son zamanlarda böyle çok aile var sadece herkes bunu açık açık dile getirmiyor farklı bir bayana ilgisi oluyorsa sizden sıkılmıştır

 2. 3

  Öncelikle çok geçmiş olsun aynı durum benim ablam da olmuştu. Eşiniz sizi üzmek yerine biraz empati yapsa kendisinin reddedildiğini durum olsa sizin kadar sakin davranmayabilir. Eşinize sert bir sınır çizip cinsel ihtiyacınızı gidermenizde yardımcı olmasını isteyin. Aksi halde sizi kaybedeceğini bilmeli(bence) birde cinsel terapist den yardım almayı deneyebilirsiniz.

 3. 2

  Yani aslında 12 yıl boyunca böyle davranıyorsa gay olma durumu şüpheli bir hal alır . Ama bence yapabileceğiniz en iyi şey onu bir cinsel terapiste götürmek olacaktır . Çünkü eğer hayatında biri olsaydı sizi şüpheye düşürmemek için arada seks için istekliymiş gibi davranırdı ama öyle bir şey de yok . Ya eşiniz depresyondadır ya da başka bir durum var .

 4. 3

  evlilikte tatsız tuzsuz dönemler olur ama sizinkisi sürekli bir hal almış. kadın çaba gösteriyor erkek ise kafasına göre davranıyor gibi bir durum söz konusu. bence eğer varsa bir sorun gidersin doktora çözülecekse tadavini olursun ama yok olmuyorsa tedavi mümkün dilse bunu kadında görür kabul eder, ona göre bilir, yok yere zorlayıp bir birini yıpratmazlar. bu şekilde olması hiç hoş olmayan, biraz umursamaz bir tavır gibi görünüyor.

 5. 6

  Eşiniz dışarda ihtiyacını görüp eve geliyor . Tabi ihtiyacını dışarda gördüğü için eve geldiğinde hiç bir ihtiyacı kalmıyor .

 6. 3

  Evlenene kadar sizi iyi birşey sanmış ama artık sizden sogumus ve disarda işini gören birisi neden evde aynı şeyi yesin ki

 7. 6

  Seninkinin pil bitmiş veya senden artık heyecan duymuyor senin gibi arzulu bir kadını kim istemez.

Bir cevap bırakın