penise nemlendirici krem sürdüm

Soru

pazar günü sürpriz yaptı sevgilim geldi, tabi bende hazırlıksızdım, film izliyordum. ne izliyorsun birlikte izleyelim dedi, tabi ben 2. dünya savaşı konulu dram aksiyon izliyordu hemen değiştirdim, romantik erotik +18 bişi açtım. izledikçe bir birimize elleşmeye şakalaşmaya başladık. sonra kucağıma oturdu biraz sürtündü, fermuarı aç oral yaptı üstüne oturmaya çalıştı girmedi, kaydırıcı lazım dedi, o ara yoktu bende el nemlendiricisi vardı onu sürdüm öyle seks yaptık az sonra vajinam açıyor demeye başladı. sonra çok acıyor ne sürdün dedi bende nemlendirici dedim. salaksın dedi banyoya koştu, 10 dk banyoda kaldı ılık su ile yıka yıka ancak acısı azaldı. neden böyle oluyor, nemlendirici penise yada vajinaya sürülmez mi ? mesela ben hiç bir şey hissetmedim acıma falan olmadı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  nemlendirilerde ph değeri vajina için uygun değildir. o yüzden yanma, acıma meydana gelmiş olabilir. bir dahakine hazırlıklı olun şimdiden bir kaydırıcı krem bulundurun.

 2. 3

  nemlentiricler içinde genelde asit bulunur, asit cilt dokusuna işleyip nufuz eder bu sayede deriye nemlendirici ulaşır. tabi birde bunun dışında parfümdü koruyucuydu derken bir çok kimyasal vardır içinde. bu sebeple kremi genital bölgelere sürerseniz yoğun yanma hissedersiniz.

 3. 6

  acemilik işte bende zamanında yapmıştım bu hatayı, hemde anal seks yapmak için, hatunun poposu çok açcımıştı. el keremi nemlendirici flan ne penise ne vajinaya nede popoya sürülmez. burası için uygun değil. eğer bir sorun varsa buralara uygun ürünler var onları kullanmak lazım.

 4. 3

  sizde birşey yapmamış olabilir ama kız arkadaşınızın bünyesi sizinkiyle bir değil. demek ki tabiri caizse tükürükten başka bir şey sürmemek gerek.

Bir cevap bırakın