kocam her yerde sürekli peşimde cinsel mesajlar veriyor

Soru

8 ay önce evlendik tamam baştan normaldir dedim yeni evlendik diye, bende heyecanlıydım istiyordum, affedersiniz tavşan gibi salonun ortasında da seks yaptığımız oluyordu. bir süre sonra bana bir sakinleşme geldi ne bileyim bir doyum geldi isteğim artık abartı değil. ama kocam hiç bir türlü doymadı, bunun bu doyumsuz tavrı beni sinir etmeye başladı. bir ara kızdım azarladım yeter artık peşimde dolaşma her gün her gün sürekli seks olmaz azıcık bir birimizi özleyelim dedim bi küstü falan bir süre tavır yaptı yine başladı pesimde dolaşmaya. orama burama dokunuyor, of of roma sütunları gibisin, beni çatlatmaya çalışıyorsun, bak hiltiyi aldım elime sütunlarda tadilat yapıcam. laflarda duysanız acayip acayip, azarlamaktan da anlamıyor yılışık davranıyor daha çok üstüme geliyor. bu azgın adamların azgınlığı ne zamana geçiyor, işten çıktı evde beni yarıştırıyor gına geldi. sakinleştirici hap falan varmı ? ne yapmak lazım bu adama, istediğini verdikçe daha beter azıyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 7

  asıl sebep kocanın evde olması, onun yapacak bir işi olmadıkça sana sarıyor. tabi sende yapsın bitsin rahatlasında bana bulaşmasın diye izin verdikçe yüz bulup o bunu daha çok istiyor. senin kızmanda tepki vermede tavır koymanda zayıflık olabilir bu sebeple çokta ciddiye almıyordur. bazende erkeğim nede olsa diye fazla öz güven yapıyor senin düşüncelerini yok sayıyordur, bir nevi kendini aslan kral sanıyordur. doğru uslüp ile ciddi olarak konuşun sizi rahatsız ettiğini anlatın, saygı göstermesini isteyin. sonuçta evlilik karşılıklı empati ve fedakarlık ile yürür unutmayın.

 2. 5

  hayatım kocan belli ki cinsel isteği fazla yani azgın biri :)artık adama ne yedirip içiriyorsan enerjisini atmak için yer arıyor:) rahatlasın diye strapon al sen onu becer:)

 3. 7

  kadınlar kocam benimle ilgilenmiyor diye şikayet ediyor siz ise çok ilgileniyor peşimi bırakmıyor diye şikayet ediyorsunuz:) gerçekten bayanların ne istedikleriniz çözmek zor:):)

 4. 3

  Adam yapmasa kocam benimle ilgilenmiyor hayatimda birimi var diye düşünür…bu memlekette erkek olmaksa zor

 5. 5

  Hiltiyi aldım sütunda tadilat yapacam çok iyiymiş yalnız. Gülmekten gözüm yaşardı. Eşin çok yaşasın, hiltisi sarjsız kalmasın 🤣

 6. 2

  roma sütumlarında hiltiyle tadilat yapmanın cezası yüksek yalnız😅🤣

 7. 3

  bence böyle bir kocan var dua et, ne kadınlar var kocasına bunları yapmak için neler neler içirip yediriyor.

Bir cevap bırakın