kocam sürekli sevişmek istiyor

Soru

3 aylık evli bir bayanım eşim çok istekli ve her zaman sevişmek istiyor yatakta duşta tv izlerken dün misafirler gelmişti onlara ikramlık hazırlarken arkadamdan gelmiş görmedim belime sarıldı boynumdan öpmeye başladı tam öpüşürken misafirlerden biri ansızın geldi çok utandım,kızardım ne yapacağımı bilemedim elim ayağıma dolaştı neyse akşama yine yanıma sokulmaya başladı özür falan diledi biraz birbirimizi özleyelim her dakika olur olmaz yerlerde durul biraz dedim suratını ekşitti biraz soğuk yapıyor beni yanlış anladı sanırım bu durumu nasıl düzeltebilirim

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  Eşiniz doyumsuz biraz muhtemelen hayatındaki ilk kadın da sizsiniz. Bu konularda açlık çekmiş belli😌. Konuşmaktan çekinmeyin.

 2. 3

  aslında sizin söylediğinizde yanlış anlaşılacak kötü bir şey yok, dediğiniz gayet normal ve mantıklı. tabi oda biraz fazla istekli olunca düşünmeden, sanırım kendi kendine biraz tribe girmiş. aşırı cinsellik heyecanın kaçmasına büyünün bozulmasına neden olur. bazen bir miktar ara verip bir birinizi özleyin.

 3. 3

  selamlar, genelde hep söylüyoruz ortalama alınarak erkeklerin cinsel olarak daha istekli olduklarını yazıyoruz. anlayacağınız bunda bir gariplik yok. erkeğe bıraksanız günün her saati cinsellik ister bundan da sıkılmaz. ancak bayanlar böyle değil nispeten erkeklere göre çok daha düşük cinsel arzuya sahiptirler. hatta bazıları uzun süre bile seks yapmamayı tercih edebilirler. bu noktada karı kocanın bir birine olan cinsel uyumu önemli, bir diğer nokta ise birlikte bir bir ritim belirlemek. cinsellik hep spontane kurallı düzenli ilerlemez, bu şekilde düzene sokmaya çalışsanız bile sonunda sıkıcı haz vermez bir hal almaya başlar. diyalog işte bu noktada önemli kocanızla konuşarak birbiriniz anlayarak ve anlatarak doğru iletişim kurun ki ilişkileriniz daha sağlam olsun.

 4. 4

  Evliliğin ilk bir yılı böle devam eder tadını çıkarmaya bak bu günleri mumla arayacağına emin olabilirsin.

 5. 5

  ilk zamanlar böyledir. zamanla daha azalacaktır. ama herkesin ortasında falan olmadıktan sonra size ilgisinden memnun olmalısınız.

Bir cevap bırakın