kocam memelerimi okşamak ve emmek istemiyor onu nasıl ikna ederim

Soru

kocam ön sevişmeyi uzatmayı hiç sevmiyor sadece sarılıyor dudak dudağa öpüşüp hemen ilişkiye giriyoruz ne memelerimi okşuyor nede yalıyor ben zira dokunuşlardan çok zevk alıyorum onu nasıl ikna ederim ?

Cevaplar ( 8 )

  1. neden bilmiyorum bazı adamlar böyle biraz odunsu, umursamaz kendi zevkine bakıyor diyeceğim değil. karakteri genetiği yapısı bölye. bu gibi bazı şeyleri öğretmeniz laızm kadın kimyasından anlamıyorlar. bu konuda onunla çatışmak yerine yönlendirmeyi bazı şeyleri nasıl yapacağını öğretmeyi deneyin. utanmayın sonuçta tüm bunlar cinselliğin bir parçası. seks yapmak neyse bunu talep etmekte aynıdır. çekingen davranıp adam yapacak deyip beklemeyin, baktınız yapmıyor üzülüp darılıp gücenip tavır yapmayın bunun yerine yönlendirici olmayı deneyin. bu rağmen aynı sonuç çıkıyorsa o zaman o adam bencildir. ne yapsanız boş. umuyorum ki sorunlarınız çözülür.

  2. Evlenmeden test etmedinizmi hiç şimdi ağlasanız da faydası yok ki bitti geçmiş olsun

  3. aa olmaz kocanız çok şey kaybediyor farkında değil. böyle bir haz atlanırmı hiç. mesela kocam her fantazide kucağına alır itina ile memelerimi ovuşturur iştahla yalayıp emer, ayrıca benimde koca bebek gibi onu emzirmek çok hoşuma gidiyor. çıkın üstüne çekip başını verin ağzına memeleri senin mama saatin gelmiş koca bebek açıkmışsındır deyip yalattırın bir güzel, böyle böyle öğrenir yapmayı. aman çok edepsiz cevap oldu galiba ☺️

  4. nasıl bir kocaymış bu, haz dünysı çok kısıtlıyış bi tek sok çıkar yapmayı biliyormuş. siz söylemezseniz bşaka zevkleri keşfedeceği yok, iyisimi siz yönlendirin, cinsel ufku genişlesin 🙂

  5. Memelerini yalamadan sadece gir çık yapmaya odaklanmış belli isteksiz yap anlar

  6. Erkeklerin çoğu kadının inlemesinden zevk alır. Eşinizin elini göğüslerinizde gezdirirken tahrik edici sesler çıkarırsanız işe yarayabilir.

  7. :d ben de karım memelerini okşatmak ve emdirmek istemiyor onu nasıl ikna ederim diye bir soru sorayım derken karşıma bu soru çıktı.

    • ayrıl gitsin o nasıl karı lan öyle, biri göğsünü yalamaz biri yalatmak istemez, göğüs yalanmazmı ulan çilekli pasta sevilmez mi tabi pastasına göre değişir.

Bir cevap bırakın