analdan en fazla kaç cm girmeli

Soru

sevgilimle normalde önden ilişki yaşıyoruz. sürekli analdan yapmak istiyor, bi kere biraz yapmaya çalıştık çok acıdı bıraktık. anal kremi almış hiç acımıycak deneyelim diyor. bide sevgilimin penisi çok kocaman. önden bile zor alıyorum. yani analdan alamam zaten çok acımıştı. acısız anal yapabilmek için ve anüste yırtılma kanama olmasın diye en fazla penisin kaç cm olması ne kadar girmesi lazım. yani peni büyük ama birazı girse olur mu ki ona yeterli gelir mi ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    anal sekste penisin boyu çapı önemli olduğu kadar ne kadar sürede tam bir anal birleşme gerçekleştirdiğiniz de önemlidir. daha basit tabiriyle bir kerede anal seks yapmamalı aşamalı olarak alıştırarak bunu tamamlamalısınız. bir kerede bolca krem sürüp hiç acımayacak diye penisi anüse sokarsanız işte o zaman sizin dediğiniz durum gerçekleşir, anüste yırtılma ve kanamalar olur. bu anüs için bir hasardır ve onarılması uzun sürer. üstelik bu hasarlar kalıcı olur tam olarak düzelmez. sürekli tekrarlarsanız çok fazla sorun yaşarsınız. bırakın anal yapmayı düzgünce tuvalete bile çıkmazsınız. enfeksiyonlar yaralar anal fissür gibi sorunlar eşlik eder bu duruma. tabi anal temizlik tüm bunların yanında ikinci önemli faktör. sitede bununla ilgili yazılar var bunları okuyabilirsiniz.

  2. 4

    bir defa yap dediğinde sonuna kadar girmek isteyecektir.. öne bile zor alıyorsan arkaya çok zor alırsın.. ama bu ilerledikçe alışırsın başlarda tabiki çok acıyacak.. ama bir defa başladı mı da gerisi bitmeyecek haberin olsun..

  3. 3

    anal seks yaparken anüsü çok zorlamamak lazım. yoksa canınızı çok yakacak sonuçlarla karşılaşırsınız. aşamalı şekilde ilerleyin. boyundan çok, penisin çapı önemli olabilir ama alışınca herhangi bire sıkıntı olmaz. illa bir ölçü vermek gerkirse 14 cm boy 3, 5cm çap ideal gibi.

Bir cevap bırakın