kocam beni sevgilisiylemi aldatıyor

Soru

kocam gemi kaptanı olarak çalışıyor bazen 1 ay gelmediği oluyor. geldiğinde de bazen çok soğuk davranıyor. bir arkadaşından duyduğum kadarı ile emin değilim ama Fas’ta bir sevgilisi varmış, gittiğinde onda kalıyormuş. tabi eşime sordum bunu ,ne saçmalıyorsun herkes kafasına göre bir şey konuşur boş laflara inanacak olsak kimse kimseyle geçinemezdi diyor. inkar ediyor öyle bir şey yok diyor. bende bu konunun üstüne gittim araştırdım telefonunda bir resim buldum, onu da inkar etti, kaldığım oteldeki mutfağın şefi çok güzel yemekler yapıyor, arkadaşlarla birlikte öylesine bir hatıra çektirdik diyor. o inkar etse de ben anlıyorum farkındayım. çünkü eskiden uzun yoldan geldiğinde çok istekli çok azgın olurdu 3-5 gün peşimden ayrılmazdı. şimdi soğuk isteksiz davranışlarından anlıyorum ki sevgilisi ile beni aldatıyor. bilmiyorum belki bu bir belirti değil zamanla isteksizleşti, yaşlandıkça eskisi gibi cinsel isteği yok, belki benim böyle söylememden dolayı bana tavır yapıyor. sizin bu konuda düşünceniz nedir ?beni aldattığını kesin belirtisi olabilir mi ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    hanımefendi seni üzmek istemem ama aldatıyor mu değil düpedüz aldatıyor. atı alan üsküdar’ı da niğde’yi de geçti. gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş. bu devirde güvenilir insan bulmak çok zor. en mühim arkadaş seçimi hayat arkadaşı seçimidir. bundan sonra yapacağın ondan ayrılmak. ya da ikinci bir şans verirsen şöyle de : bundan sonra gözümün önünde olacaksın. 1 ay denize gitmek falan yok. sabah 8 akşam 5 memur gibi iş bulacaksın diyecen. ama bana kalırsa ben öyle insanı çoktan boşardım. yada belki büyük ihtimalle aldatıyor. bundan sonra ona ikinci bir şans verebilirsin artık evden uzakta olmayacağın bir işte çalışacaksın dersin ama ben olsam terk ederdim.

  2. 3

    açıkçası dediklerinizi okuyunca insanda aynı hissiyat oluşuyor aldatıyormuş gibi geliyor. lakin gerçeği görmeden kesin yapıyor demek zor. daha net emareler belirtiler olması lazım. sırf bir rsim gördün ve kocan geldiğinde seninle ilgilenmiyor diye kesin aldatıyor diyemeyiz. sizin dediğiniz gibi zamanla cinsel isteği ve arzularında azalmada olabilir.

Bir cevap bırakın