sevgilimle görüntülü seks yapmak

Soru

merhaba, ben izmirde sevgilim kıbrısta kalıyor. işi gereği 6 ay orada kalacak sonra geri dönecek. tabi o gelene kadar bizimde sevgilimle görüntülü seks yapmak dışında alternatifimiz yoktu. yalnız aklıma takılan bir şey var, daha önce konuşurken bazen seni izleyip öyle mast yapıyorum dedi, meğer görüntülü seks yaparken bunu kaydetmiş sonra izlemek için. şimdi aramız biraz bozuk son görüşmemizde tartıştık ve kavga ettik. benim kafama takılıyor, ya bunları internete yüklerse diye, birde başkasına gösterirse yada telefonunun odada bırakıyormuş birisi alıp bunları görürse diye. içimde bir pişmanlık var. sanki görüntülü yapmak istemiyorum artık. telefondaki her şey kaydedilebiliyormuş, sildirmek için ne yapmam lazım ? bir siteye yüklerse bunu öğrenmem mümkün mü ?

Cevaplar ( 3 )

  1. gaza gelip her şeyi yapıyoruz sonra bi tatsızlık çıkıyor işler kötüye gitmeye başlıyor. düne kadar hiç düşünmeden yaptığın herşey kendine karşı dönüyor. her zaman garantici olmak lazım, aptal gibi işler yapıp sonra üzülmemek için azıcık kafayı kullanmak lazım. adam pislik yapmak istese videolarınızı herkese ifşa edebilir. gıcıklık olsun diye porno sitelere yükeyebilir. kimseye güvenemeyi öğrenmeniz acı bir deneyimle olacak geçmiş olsun ne diyelim.

  2. korkmanıza endişelenmenize gerek yok öyle bir şey yapacağını sanmam yaparsada sonucu adli mercide cok cok büyük bununla sizi tehdit etmeyede kalkarsa korkmayın yılmayın gerekeni söyleyin her hata bir tecrübedir deneyim kazanmış oldunuz

  3. akılsız başın derdini yine kendisi çeker 🙂 bir söz var anan baban olsa güvenme diye boşuna demiyorlar, iyiyken her şey güzel, kötü olunca her türlü pislik ortaya dökülüyor. umarım korktuğunuz olmaz. okuyanlarda azıcık ders alsınlar bari.

Bir cevap bırakın