başkasıyla cinsel ilişkiye giren erkeği anlamanın yolu

Soru

selam ben sizlere hannoverden yazıyorum, 15 yıllık evliyim, kocam sürekli yurt dışına iş gezilerine gidiyor, ilk başlarda çokta önemsemezdim, ancak sonra zamanlarda bana ilgisi hayli azaldı, hele cinsel olarak hiç yaklaşmıyor. kredi kartı ekstresinde garip harcamalar görüyorum, bunlar için hep bir bahane buluyor. telefonuna mesajlar geliyor okuyup siliyor, çok dikkatli tedbirli davranıyor, sorunca bir anda parlıyor, biliyorum ben bu üste çıkma çabası suçluluk psikolojisinin bir yansıması. neredeyse eminim beni aldatıyor ama kesin olarak kanıtlayamıyorum. başkası ile ilişkiye girdiğini anlamanın bir yöntemi varmı işareti varmı nasıl anlarım ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    kocanız sizi aldatıyorsa mutluka bunu gizlemek için çaba gösterecektir. dediğiniz gibi çok dikkatli davranıyorsa mesajlarını siliyorsa falan belli ki yanlış şeyler var. hele ki bu durumda sinirlenip baskın çıkmaya çalışıyorsa tamda sizin dediğiniz suçluluk psikolojisi. kesin anlamak için bir yöntem yok, bunca emareye göre acabamı diyorsan burdan bir adım ilerisi gözünle görmeden inanmazsın oluyor. artık bir şekilde takip edip yakalmak kalıyor. onuda nasıl yaparsın ya kendin takip edersin yada bunu yapacak birine ücret karşılığı yaptırırsın. hukuksal yönü nedir bilemem, tavsiye olarak alma fikir sadece.

  2. 5

    ne aldatan erkekte nede aldatan kadında fiziksel olarak anlamayı sağlayacak bir belirti yok. ancak hal hareket ve tavırları belki kişiyi ele verebilir ama bunlarda düşük birer ihtimal. lakin saklaya saklaya nereye kadar elbet bir gün ortaya çıkıyor. bu gün olmazsa yarın, yarın olmazsa öbür gün ortaya çıkar, yanlış işlerle uğraşan kendisi kaybeder.

  3. 3

    merhaba, ne kadınlarda nede erkeklerde hiç bir şekilde fiziksel olarak bunu anlamanın yolu yoktur. internette uydurma şöyle olursa böyle olur gibi yalandan şeyler yer alsa da hiç biri gerçeği yansıtmaz. bu gibi süreçler çok zor geçer. hem bu konularda uzman birinden hem de bir psikologdan yardım olmanız gerekebilir. tek başınıza çözebilmeniz biraz zor.

Bir cevap bırakın