penisi küçük minyon erkek ilgimi çekiyor

Soru

neden bilmiyorum normalde hep böyle büyük penisli falan ister kadınlar bende aksine tam tersi penisi küçük minyon erkekler çok ilgi çekici geliyor. kız arkadaşıma anlattım bunu o zaman baskın karaktere sahipsin dedi. internette araştırdım biraz benim gibi kişiler var mı diye dominatrix isimli kadınlar var. erkeğe dikte edip yönetiyorlar. aslanda düşününce bendede benzer hisler yok değil. bi yandan biraz endişe ettim acaba bu düşünceler sapıkça mı ? normal değil miyim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 9

    aslında bu dediğiniz benimde hoşuma gidiyor. lakin aşırı olması sorun teşkil eder. abartı düşünceleriniz yoksa normal bir ilişki sürdürüp evlenip hayatı idame ettirecek düzene sahipseniz hiçte sapıkça olmaz. ama hayatınızı etkiliyorsa bence bu sorun olarak düşünülebilir. bu gibi durumları aslında uzmanalrla konuşsanız çok daha iyi olabilir.

  2. 3

    dominant bir kadınsınız benim gibi erkeklerin istediği şey böle kadınları ülkede bulmak çok zor

  3. 4

    evet merhaba uzun bir müddet sonra. herkesin zevki arayışı farklıdır. kimisi uzun kalın penis, geniş omuzlu erkek sever kimisi de küçük penis küçük testis sever. kimisi de dar omuzlu kısa boylu zayıf erkek sever. herkesin yoğurt yiyişi var. düşünceleriniz gâyet normaldir 😆😅🙃🙂

Bir cevap bırakın