ne zaman kocama yatakta yanaşsam beni reddediyor

Soru

kocamla normalde kavga-gürültümüz olmaz. Sessiz sakin kendi halinde yaşayan bir çiftiz. Dışarıdan gören insanlar siz ne kadar mutlu bir çiftsiniz size hayranım sözleri duyuyorum. Bende evet mutluyuz nazar değdirmeyin diye espri yapıyorum. İçim yanıyor sonra ah içimi bir bilseniz ne fırtınalar kopuyor. Kocama yatakta ne zaman yanaşsam bir bahane bulup kaçıyor. İki tane çocuğumuz var. Acaba beni aldatıyor mu diye telefonuna baktım bir şey bulamadım .Hatta cesaret edip kendine sordum. Lütfen saçmalama öyle şey mi olur diyor. Benden neden kaçtığını anlamıyorum. Sorun ne olabilir çözemiyorum ?

Cevaplar ( 3 )

  1. psikolojik sorunları olabilir, cinsel olarak kendini isteksiz hissediyordur, belkide sizin dediğiniz gibi gili bir sevgili yapmıştır yada başka kaçak işler peşinde koşuyordur. bilinmez şimdi hakkına girmek istemem. hiç konuşmayı denediniz mi ? düşüncelerinizi ona açılarak aktarın. endişelerinizi beklentilerinizi dile getirin neden söyle yaptığını sorun. diyalog her zaman olumlu sonuçlar almada faydalı olmuştur. vereceği cevaplara göre değerlendirme yaparsınız.

  2. adamın bir sorunu var belli ama nedir üstten bakmakla bilinmez. konuşmanız lazım, insnlar sonuçta konuşa konuşa anlaşırmış, sizde çatışmadan sakin bir şekilde yeri geldiğinde bunları tartışın konuşun. bir birini anlamak ve kendini anlatmak içni konuşmak diyalok kurmak şart. dilerim ki her ne sorun varsa çözülür.

  3. onunla konuşmazsanız anlayamazsınız biz ne desek boş bir yorum olur sıkıntısı neyse anlatmiyosa vardır bir prblem

Bir cevap bırakın