kızlar soruyor hiç iki erkekle yaptınmı zevk aldınmı

Soru

slm 29 yaşındayım iki erkek arkadaşım var biriyle çok sık görüşüyorum birisi başka şehirde daha az görüşebiliyorum. tabi bir birini bilmiyorlar. bazen rüyalarıma giriyor ikisi ile birlikte olduğumu görüyorum uyanınca bakıyorum çok sulanmışım duşa gidiyorum. sanırım kafaya taktım iki erkek bir kız olan pornoları izlemek daha çok zevk vermeye başladı. hatta bir sevgilimle birlikteyken, diğeri de burda olsa diye düşünüp öyle orgazm oluyorum. bilmiyorum azgınlıktan delirdim sanırım. iyiden iyiye iki sevgilimle birlikte olma düşüncesi ile deliriyorum. böyle bir şey yaşayan varmı, zevk aldınızmı, yaşadığınız bir olumsuzluk oldumu ?

Cevaplar ( 12 )

 1. Üçlü yapma fikrimiz var bizimde. Ama başka bir erkeği dahil ederek değil. Ffm düşünüyoruz. Ama günümüz şartlarında güvenilir insan bulmak çok zor. O yüzden iyice emin olmadan böyle birşey yapmanın ileride sorunlar yaratacağını düşünüyorum.

 2. Bir çok kızdan duyuyorum bunu sanırım genellikle olabiliyor bazı kızlarda

 3. ıyk bana aşağılayıcı itici geliyor birden fazla kişi, aşk dediğin iki kişi arasında mahrem ve gizli yaşanır. öbür türlüsü kusura bakmayın yollu o gibi, insanlık değerin kalmıyor. siz siz olun asla böyle kötü işlere girmeyin.

  • hayatım yüzde yüz katılıyorum, nerde çokluk orda **** 🙂 değişik fantaziler denerim ama herşey partnerimle aramızda, dışarı sızmaz. 2-3-4-5 kişilerle işimiz asla olmaz. zaten siz siz olun böyle şeyler denemeyin, olay gurup tecavüze gider tadınız kaçar başınıza kötü şeyler gelir. bir kere dersiniz, tehditle şantajla defalarca mecbur kalırsınız, biri gelir biri gider hayatınız kayar.

  • Aynen ortalik k.ari olurlar

 4. 2 bayanla güzel oluyor

 5. çoklu ortaya karışık şeyler filmlerde izlerken güzel, yoksa hiç zevk vermez. aksine kötü bir deneyim olur. yakın bir arkadaşım böyle heyecanlar peşine değişik şeyler denerken hem hastalık kaptı hemde keşke yapmasaydım hayal ettiğim gibi bile değilmiş dedi. anlayacağınız değmez.

 6. İllede deneyeceğim diye tutturmayın sonuçta deneyip pişman olan arkadaşlarım var

 7. selam, fantazi yönü eğlenceli görünse de, geçek uygulamada ahlaki ve vereceği haz yönünde bakınca çok tatsız sonuçlar yaşayabileceğinizi söyleyelim. siz iyisi mi bunu aklınızda hayal olarak kurun eğlenmeye bakın, asla gerçeğe dökmeyin. son karar sizin bizden söylemesi. bunca kişi düşüncelerinde yanılıyor olamaz, ne dersiniz.

 8. Sen gurup istiyorsun belli ama bence hiç deneme tadın kaçar

 9. bence birebir daha zevkli olur hanımefendi. yeter ki içgüdüsel olarak doğru adamı bulun. 10 kaplan 🐯🐅 gücünde birini bulun ki o size fazlasıyla yetsin.

 10. bence yanlış düşünce çok sırf azgınlıktan böyle ahlaksız şeylere bulaşmak hiç aklı olan insana göre değil

Bir cevap bırakın