kızlar için evde afrodizyak yapan oldumu işe yaradımı

Soru

merhaba, sevgilim için evde yapabileceğim azdırıcı karışımlar var mı, afrodizyak etkili. mesela afrodizyak yiyeceklerden karışım yapıp birlikte yesek cinsel isteğimiz artar mı, böyle şeyler deneyen var mı, varsa işe yaradı mı neler yaptınız bilgi verir misiniz ? bide bitkisel olması önemli.

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  afrodizyak diye onu yiye yiye kilo alırsınız sonunda.

 2. 5

  afrodizyak yapmak diye bir cümle zaten saçma, kaldı ki afrodizyak yapılan birşey değil. o sebeple boşuna uğrşamayın, afrodizyak ürünlerden sentezlenmiş cinsel isteği arttıran şeyler var satılıyor. ihtiyaç varsa alır kullanırsınız. yoksa @happy-derya dediği gibi onu bunu yemekten kilo alırsınız başkada birşey olmaz. tabi siz yine sağlıklı ve kalili yiyeceklerle beslenin onda sorun yok. ama sırf afrodizyak diye birşeyleri bol bol yemeyin.

 3. 4

  en iyi afrodizyak uzun süreli tutukulu ön sevişmedir. erotizm olmalı ki cinsel hayatınızda heyecan olsun yoksa onu bunu yemekle birşey olmasını beklemeyin

 4. 7

  mantıklı cevap, afrodizyak yapılan imal edilen bir şey değil. en iyisi afrodizyak gıdalar yönünden sağlıklı beslenmek, bu şekilde pozitif bir etki oluşabilir. tek tip yada bazı şeylere ağırlık vererek fazlaca tüketmek sadece kilo almak değil vücut hormon dengesinede bozabilir.

 5. 2

  merhaba, bazı gıdalardan afrodizyak yönü ile destek alabilirsiniz. ancak etki olarak hemen yer yemez bir farklılık olmasını beklemeyin. düzenli sağlıklı şekilde belirli miktarlarda beslenmek gerek, yoksa fazlası sizin için zarar verici olur. alternatif olarak cinsel istek arttırıcı ürünler kullanmayı deneyebilirsiniz.

Bir cevap bırakın