ev yapımı penis halkası yapan var mı bu konu hakkında bilgi verirmisiniz

Soru

penis halkası erkekte daha sert ereksiyon ve normalden daha uzun bir penise sahip oluyorlarmış. Kocamın da ereksiyon ve penis boyu konusunda sıkıntısı var ve kolay kolay kabullenecek gibi görünmüyor. Ona bilgi vermeden bir tane almak istiyorum fakat kullanmaz diye korkuyorum. Evde bir şeyin atıl olmasından istemiyorum. Bu yüzden ev yapımı penis halkası evdeki malzemelerle nasıl yaparım ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  evde böyle şeyler yapmanız zor, silikonla falan yapılıyor bildiğim kadarıyla. tabi eliniz yatkınsa bilemem, ölçü alacaksınız bu ölçüye göre kalıp yazırlayıp içine dokup kurumasını bekleyeceksiniz. alın eşinize verin, niye kullanmasın sonuçta bir sorununu giderecek bu sayede.

 2. 2

  uğraştığına değmez, zaten çokta pahalı değil, üstelik evde fazlalık edecek bir şey de değil. ha illa almayacağım diyorsanız yapmaya uğraşmayın onun yerine kalınca bi saç tokası kullanabilirsiniz. ilişkide hayat kurtaran bilgiler diye bunu internette okumuştum, ordan aklıma geldi.

 3. 1

  eşinizin ereksiyon problemi varsa penis halkası kullanmak çok mantıklı olacaktır. bence bir tane güzel bir penis halkası almalısınız. titreşimli ve titreşimsiz olarak iki çeşidi var bildiğim kadarıyla. tercihen titreşimli olanı tercih etmeniz çünkü titreşimli olunca erkek ereksiyonu normal penis halkasına nazaran penisi uyarması ile birlikte yaşanılan cinsel ilişkiden daha fazla haz alınırken kadında penis vajina içerisindeyken kadında aynı zamanda uyarılır

 4. 2

  penis halkası penis dibini sıkarak içerdeki kanı geri dönmemesini sağlayarak daha sert ve damarlı yapar testis altınıda kavrayanları var tavsiye etmem uzun süreli kullanımda varikosel yapabilir. lastik kalın kenarlı toka ile deneme yapabilirsiniz.

Bir cevap bırakın