evde doğal azdırıcı afrodizyak yapımı

Soru

slm erkek arkadaşım bazen çok isteksiz oluyor tamam ilişki yaşıyoruz ama anlıyorum canı istemeden beni kırmamak için yapıyor tabi ben çok istekli olsun arzulasın istiyorum bunun için mavi haplardan alıp ezip yemeğine attım yemek acı oldu anladı istemiyorum böyle şeyler yapma bir daha dedi tadı belli olmayacak evde azdırıcı yiyecek ne yapabilirim

Cevaplar ( 2 )

  1. 7

    merhaba, bazı kadınların isteksiz olduğu gibi bazı erkeklerde doğal karakter olarak cinsel anlamda isteksiz olabilirler. bilinen cinsel uyumsuzluk durumu. haliyle siz erkek arkadaşınıza ne yedirseniz çok bir etki göremezsiniz, çünkü bu durum kişinin kendi doğal halidir. lakin yine siz onun sevebileceği ve erkekler için faydalı olabilecek yiyecekleri seçerek bu şekilde onun tüketmesini sağlayabilirsiniz. tabi sevmediği bir şeyi bu iyi geliyor diye ona dayatmanız ikide bir önüne getirmeniz onun tadını daha çok kaçıracaktır. hangi gıdaları tercih etmeli konusunda yazılar bölümü altında fazlaca öneri var bunları inceleyebilirsiniz.

  2. 2

    bende daha önce denedim malesef olmuyor, dediğinizde haklısınız. etkili olması için konsantre olması lazım, oda evde mümkün değil.

Bir cevap bırakın