kız arkadaşıma karşı cinsel soğukluk canım istemiyor

Soru

kız arkadaşımı duygusal olarak seviyorum ama artık sevişemiyoruz. cinsel anlamda yükselemiyorum çok üzgünüm. eskiden güzel geçerdi şu an canım istemiyor. napmalıyım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 6

  peki diğer kadınları arzuluyor musun? eğer öyleyse sana bekar kalmanı tavsiye ederim; eğer gerçekten seviyorum dersen de sadık olmanı ve kendi birlikteliğinden keyif almayı öğrenmeni. üstelik her zaman cinsellik yaşanacak diye bir kural yok. nihayetinde insan dış etkilere açık bir organizma ve bazen bazı şeyler olmayınca olmuyor.

  • 4

   evet diğer kadınlara yükselebilirim ama istemiyorum. sadığım da zaten. bir çözüm, ilaç ya da başka bir tavsiyeniz yok mu ?

 2. 3

  bilhassa evlenmeden önce böyle sık sık cinsel birleşme yaşamak ya da ön sevişme yaşamak ileride çift evlense bile onların ayrılmasına sebep olabiliyor. o yüzden anladığım kadarıyla evli değilsiniz. evlenmeden önce çok fazla ileri gitmemek en iyisi. böylece hem ikinizin heyecanı kaçmaz hem vicdanen daha rahat olursunuz. hatta evlendikten sonra da her gün seks yerine haftada bir seks çiftlerin birbirini daha çok özlemesine ve ateşli olmasına yol açacaktır. bana göre kişinin en zevk aldığı seks evlendiği kişiyle yaptığı sekstir. çünkü kaçak göçek bir durum olmadığı için karı koca işe odaklanır ve tam manasıyla birbirinin olur 💓❤️

  • 7

   ileri gittik maalesef, sizce bu durum düzelir mi tekrar yükselir miyim ona kaarşı

  • 7

   @kapıdakidüşman eğer gerçekten seviyorsan ona geri dönersin ve evlenirsin. insan evlenmeyi düşündüğü kişiyle büyük ihtimalle evlenir. bence düzelir ve evlenirsiniz. ama ilk seksi evlenince yapsaydınız unutulmaz olurdu.

 3. 5

  yani seviyorsan yükselirsin, dönemsel olabilir, farklı fanteziler deneyimler pozisyonlar denemekte fayda var.

Bir cevap bırakın