kız arkadaşım artık cinsellik yaşamak istemiyor

Soru

Kız arkadaşımla 1.5 yıllık bi sevgililik ilişki sürecimiz var çokça da ilişkiye girdik diyebilirim ama kendisi bakire zevk verdik birbirimize sonra bi ayrılık yaşadık bunun suçlusu benim tekrar bi ilişkiye başladığımız da ise ben artık cinsellik istemiyorum dokunmanı istemiyorum dedi nedenini sorduğumda ise günah o işleri yaptıktan sonra kendimi kötü hissediyorum ama çok güzel seninle yapması diyerek konuyu kapattı bunun asıl sebebi nedir ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  benim bundan anladığım kız zaten daha en başta cinselliğe sıcak bakmıyormuş. muhtemelen ısrar üzerine istemeden birşeyler yaşamış buda onu aşırı şekilde rahatsız etmiş. üstüne ayrılmanız onun güvenini iyice sarsmış. şu aşamada bir süre cinsellik konuşmasanız daha iyi, kendini pozitif hisseder kendisi konuşursa o zaman değerlendirirsiniz. diğer türlü onu mutsuz eden şeyler yaptırmaya çalıştığınız için sizden iyice soğuyup ayrılacak birlikteliğinizi bitirecek.

 2. 3

  kız arkadaşınıza bence artık evlenme teklif edin kabul ederse evlenin böylece herşey daha güzel olur

  • 1

   @love-burcu bu konuda haklı olabilirsin kız arkadaşınız artık daha düzenli bir cinsel hayat istiyor olabilir

 3. 2

  Bence şu şekilde düşünüyor olabilir. Kız arkadaşın onunla tekrardan barıştığında sanki cinsellik için barışmış gibi düşünüp direk düşüncesini söylemiş olabilir. Genelde kızlar kafalarında kurarlar böyle şeyleri.

 4. 2

  Yani sana güvenmiş sen o güveni sarsmışsın bu ilişkinin artık iki yolu var, ya 1 sene içinde evlenirsiniz hadi olsun 1.5 ya da ayrılık kaçınılmaz.

  • 1

   kesinlikle arkadaşın analizi doğru artık güven kaybı olmuş. eğer samimi iseniz zaten sıkıntıyok tarih koyar evlenirsiniz bu şekilde onu sevdiğinizi önemsediğinizi kanıtlarsınız. aksi takdirde demekki maksadınız sadece seks buda kızın size güvensiz mesafeli durmasını açıklıyor olur.

Bir cevap bırakın