kız arkadaşıma mast yaptım o anki halini unutamıyorum

Soru

şuan için sevgiliyiz ama seks yapmaya izin vermiyor hatta dokunmama bile. 2 ay önce falan bizim evdeydik romantik film izliyorduk çok etkilendik bir birimize sokulduk, filmin sonunda adamla kadın ayrılıktan sonra tekrar bir araya gelmişlerdi bir birlerine karşı duygusal ve isterik davranıyorlardı sonra öpüşmeye sevişmeye başladılar. bende sevgilimin elini tuttum dudağından öptüm tatlı tatlı dudağını ısırıyordu bende devam ettim elimle dokunmaya okşamaya başladım hiç ses etmedi, öpüşürken elimi çamaşırına kadar soktum vajinasına dokundum. vıcık vıcık ıslak olmuştu elimle biraz okşadım nefesi sıklaştı dudaklarıma yapıştı aşkım dedi ben okşarken orgazm olmaya başladı. sonra bana yapmasını istedim olmaz dedi toparlandı kaçtı gitti. o güne kadar hiç bu kadar ileri gitmemiştim üsten dokunmuştum ama hiç vajinasına tenine elim değmemişti. ilk ve son oldu başka zaman yine aynı şeyleri yapmaya çalıştım hep beni engelledi, istemiyorum dedi. tekrar olsun istiyorum ama o kabul etmiyor o bikereydi diyor. bunlar aklımdan çıkmıyor onun o hali falan gözümün önünden gitmiyor, düşününce çok fena yükseliyorum ama karşılık vermiyor beni engelliyor. bir kere yapmıştı ki onu üzecek bir şey de yapmadım neden şimdi olmaz diyor istemiyor, sen nasıl istersen öyle yaparız ileri gitmem diyorum dinlemiyor bile olmaz diyor kestirip atıyor. sorun ne ? anlayamıyorum ?

Cevaplar ( 3 )

  1. benim anladığım olayın rehaveti ile kız arkadaşınız bazı kırmız çizgilerini ve sınırlarını esnetmiş, aşmanıza izin vermiş. ancak bu durum onda pişmanlık olmasına neden olmuş. bir anlık düştüğü bu hata onu rahatsız etmiş ve tekrar yaşanmasını istemediği için katı şekilde engelleme reddetme yolunu seçmiş. siz bu süreçte ısrarcı olarak onu daha çok rahatsız ediyor, aranıza sert kalın duvarlar koymasına sebep oluyorsunuz. aksine bu durumu unutuş gibi yapmalı, bu hatayı ona tekrar tekrar hatırlatmamalısınız. bunlar hiç yaşanmamış gibi yapmalısınız. bu sayede düşüncesel olarak rahatlamasını sağlamalısınız. eğer kendini rahat hissederse zaten tekrar kendisi size açılacaktır. ısrarcı olmanız onda düşüncesel olarak onu aldatmaya kandırmaya ikna etmeye yararlanmaya çalıştığınız hissiyatını oluşturacak size kapıları tamamen kapatacaktır. yani bırakın bu işlerin peşini sıkmayın kızı, rahatlamasına izin verin.

  2. bence sen çok azmışsın, bu olayı kafanda fazla büyütüyor, düşünüp düşünüp azıyor sonra kıza sulanıyorsun. tabi oda bu halini görüyor bu adamın gözü göz değil uzak durmama lazım yoksa bana bir şey yapcak diye düşünüp seni kendinden uzaklaştırıyor. @bybliss bu konuda haklı, unutman ve kızı rahat bırakman lazım. yoksa herşey ters tepecek sonunda sağık olduğunu düşünüp kız senden ayrılacak ve ortada kalacaksın. nefsine şehvetine cinsel dürtülerine hakim ol kıza karşı nazik beyfendi gibi davran. yoksa onun gözünde t.çoskun gibi bir tip olamaya başlayacaksın.

  3. bunu takaıntı yapmışsın, düşüncelerini kontrol edebiliyor olman lazım, yoksa bu durum seni psikolojisi bozuk hastalıklı ruha sahip bir insan yapar. sapık falan olursun. her yaşadığın şeye bu kadar takılma. kıskançlık oluyor, nefret oluyor, kin tutanlar oluyor. yaşandı bitti geçmişte kaldı sen geleceğe bak. terbiyeli saygılı nezih ahlaklı akıllı bir adam ol, öyle biri olursan kadınların beğendiği kararkterde o zaman daha çok güzel fantazilerin olur. yok takıntılı sorunlu biri olursan herkes senden kaçar kadınları kaybedersin, ancak sağıkça hayaller kurup kurup elle tatmin olmaya çalışırsın. o yüzden tavsiyelere kulak ver derim.

Bir cevap bırakın