kız arkadaşım artık cinsellik konuşmak istemiyor şu süreçte gerek yok diyor

Soru

merhabalar. gayet güzel şekilde ilerleyen bir ilişkim var karşılıklı olarak birbirimizi çok seviyor çok değer veriyoruz sahiden o da ben de sık sık iyi ki sen diyebiliyoruz eskiden arada bir cinsellik konuşurduk kız arkadaşım başta da çok konuşmak istemiyordu sonra yavaş yavaş alıştı ve ara ara konuşur olduk şahsen ben sınırları aşmadan konuşulması taraftarıyım çünkü bizim kısa bir zaman sonra nişanımız olacak derdim ne bu kızla eğlenmek ne de kullanmak bunu çokta iyi biliyor ve bilincinde ama insan hayatındaki en özel kişiye bile seni istiyorum seni arzuluyorum diyemeyecek mi sonuçta bu kişi en özelim ve yakında aynı evi paylaşacağım kişi son 3-5 gündür bu konu yüzünden ara ara tartışıyoruz önceki konuşmalarımızdan hiç pişman değilim ama şu süreçte cinsellik konusu geçmesin aramızda diye tutturdu kızmamak ters bir şey söylememek için çok direniyorum benden iğreniyor musun ne bileyim soğudun mu diyorum hayır alakası yok seninle çok mutluyum huzurumsun diyorum bana ama artık konuşmak istemiyorum diyor sizce bu durum normal mi ?

Cevaplar ( 3 )

  1. insanlar hep karşısındakininde kendisi gibi düşünmesini hareket etmesini istiyorlar. hayat sizin istediğiniz gibi öyle ilerlemez. öyle olsa herkes bir biri ile anlaşır ayrılmazdı. malesef sizin düşündüğünüzün tam tersini düşünün çünkü bu hep böyle olur. zit kutuplar prensibi. bir işte bir hayırsızlık varsa zaten emareleri baştan belli olur. lakin çoğu kişi bunu görmez hep bi zorla ite-kaka oldurmaya uğraşır. zorlu sancılı sürecin sonunda artık savaşacak gücü kalmaz bıkar ayrılık kararı alır. o sebeple size tavsiyem bu durum normalmi neden böyle yapıyor onu nasıl ikna ederim nasıl düzelir falan hepsi boş. hayatı akışına göre yaşayın ne dediğini boşverin, olursa olur olmuyorsa önünüze bakacaksınız. öncelikle hayatın bu dinamiklerini anlamalısınız.

    • burcu hanım’ın dediklerine ilaveten hemen cinsellik yapmayın hatta düşünmeyin. zamanla herşey olacaktır.şimdi tahsil hayatınıza bakın gençler. hyatınızda mutluluklar.şunu unutmayın herşeyin bir vakti var.öncelikle iktisadi olarak güçlenin.

    • benim soruma cevap vermişsiniz teşekkür ederim cevap verdiğiniz için olursa olur olmazsa önünüze bakarsınız yazmışsınız biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz

Bir cevap bırakın