sevgilime nasıl zevk yaşatabilirim

Soru

slm, 4 aydır falan sevgilimle cinsel birlikteliğimiz var. sürekli ilişkide şikayet ediyor mızmızlanıyor. hiç zevk almadım, gram keyfi almadım, keşke yapmasaydık, bi daha yapmayalım ben istemiyorum, uyarılmadım bile, bu neydi şimdi hiç bişi anlamadım falan hep bi söyleniyor. arkadaşıma anlattım sonunda durumu kanka sen yapmıyorsun kıza zevkli ilişki yaşatamıyorsun dedi. ne yapmam lazım, ne bileyim bi kız neyden nasıl zevk alır. ilişkide sevgilime soruyorum rahat mısın böyle iyimi zevk alıyor musun falan diye bilmiyorum diyor her şeye, daha çok sorunca çok konuşuyorsun zevkim kaçıyor diyor. ayrılmanın eşiğine geldik trip atıyor soğuk yapıyor bana, bu kızlar ne istiyor cinsel ilişkide, sevgilime nasıl zevk yaşatabilirim ? onu zevkten delirtmek istiyorum ama olmuyor ne yapayım ?

Cevaplar ( 5 )

  1. işin zor, şimdi yemek değil bu tarif verelim, her kızın her kişinin beklentisi farklı olabilir. kimi öpülmeyi koklanmayı okşanmayı sever, kimi tokatlanmayı sert davranılmayı sever. daha bir sürü örnek verilebilir. makbul erkek dediğin kadının ne istediğini anlayan ve bunu sağlayabilendir. 4 aydır sevgilini tanıyamadıysan onu mutlu edemediysen ilişkinizde bir sıkıntı var demektir. herşey olacağına varır boşuna çırpınıyorsun, bu kız senden aradığını bulamamış. ne yazık terk edilmen yakındır.

  2. bu soruyu kadına sorsaydın keşke.🤦‍♂️🤔 nelerden hoşlanıyorsun, nasıl davranmalıyım diye. en uygun yönlendirmeyi o yapar sana.

  3. sevgilini tanımıyorsun ne istediğini bile bilmiyorsun ki neyin zevkini yaşatacaksın. aslan bu işler öyle sok çıkar yapmakla olmuyor. cinsel eğitime ihtiyacın var. bazı teknikleri, püf noktaları öğrenmelisin. bunlarıda öyle sana bırdan şunu yap bunu yap diye anlatarak olmaz, birazda insanın kabiliyetine yeteneğine ve en önemlisi empati yapark karşıdakini anlayabilme hissedebilme yetisine bağlı. sana gece gündüz anlatsam, uygulamalı göstersem, sende o ince hassas duygu yoksa 6. his yoksa nato kafa nato mermer devam edersin.

  4. elinle klitorisi uyarmayi dene pozisyon değistir ve partnerine odaklan hangi pozisyonda zevk aliyor bak ona göre davran. ama en kolayi konuşmak cinsellikte ayip yoktur. once sen soyle bektilerini ve ona cesaret ver partnerini kesfet

  5. dostum bizde kızla ilişki 60 dk sürer bunun 55 dk sı trip ve nazdır tabi bu işin esprisi zevkten delirtmek istiyorum dersen bu işin sonu double penetration 2+1 ilişki dostum ne diyelim

Bir cevap bırakın