Erkeklerin kız arkadaşlarına karşı cinsel eğilimli düşünceleri var mıdır

Soru

Henüz lisedeyim bir erkek arkadaşım var. Ama bana karşı kötü, ters bir davranışını olmadı. Tabi Kendisi aşırı çekici geliyor bana. Bana karşı hislerinin olduğunun farkındayım. Geçen kızlarla konuşurken, erkeklerin kız arkadaşlarına karşı bakış açılarının sadece arkadaşla sınırlı kalmadığını ve cinsel yönden de düşüncelerinin olduklarını söylediler. Biraz aklım karıştı, sizce de erkeklerde bu böyle midir?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  arkadaşınızın dediği doğru olabilir erkekler beğendikleri hoşlandıkları kızlara karşı cinsel yönden bazı düşünceleri vardır

 2. 4

  olabilir neden olmasın

 3. 4

  merhaba, genelde her şey iyi niyetli düşünülür, saf temiz duygular ile hareket edilir. lakin hayatın ve sistemin doğası gereği illaki bir çekim bir etkilenme olur. erkek yaradılışı gereği güçlü bir cinsel isteğe ve arzuya sahiptir. bu sebeple siz arkadaşlık derken, yok öyle şey olmaz inanmam derken kim bilir evde sizi hayal edip mastürbasyon bile yapıyor olabilir. tabi her erkek illaki böyle diye bir kural yok, belki sizi değil arkadaşınızı hayal ediyor olabilir, belki farklı cinsel eğilime sahip olabilir, belki hormon seviyesi çok düşüktür hiç cinsellikle işi yoktur, belki evlenmeden önce böyle şeylere karşıdır düşünmüyordur. genelleme yaparsak ortalama alırsak erkeklerin çoğu böyledir diyebiliriz. bu durumda çok garip değil aksine normal de sayılabilecek bir durumdur.

 4. 3

  karşı cinse karşı hayal kurmayan varmı acaba, merak ettim partnerime sordum biz sevgili olmadan önce beni düşünüyormuydun diye, itiraf geldi popona göğüslerine çok bakıyordum hatta sana oral yaptırdığımı hayal edip tatmin oluyordum dedi… ben şok… 😲 ona karşı düşüncelerim değişti bak şimdi… 😵

 5. 2

  o yaşlardaki saf ve güzel düşüncelerin arasında öyle bir düşünce yoktur muhtemelen. Racon olur o yaşlarda ‘insan sevdiğine o gözle bakmaz’ diye 🙂 aslında şöyle ki sevgisel bağ sizi cinsel düşüncelere götürebilir, bu onun sizi seks objesi olarak gördüğü anlamına gelmez, dikkat edin ve önyargılı olmayın.

 6. 4

  Ucundan bir goster bak neler oluyor karsindaki hey heyy

 7. 0

  evet ilayda tam üstüne bastın. sigmun froydun dediği gibi bir erkek birlikte olmak istemediği bir kıza asla yaklaşmaz. zaten kaldı ki sen bile ona boş değilsin.

Bir cevap bırakın