kıyafetle kucakta sürtünerek sevişmekten kızlık bozulurmu

Soru

sevgilimle çok azgın olduğumuz için uzun süre sevişiyoruz. üzerimizde çamaşır varken ben onun kucağına oturuyorum öyle öpüşüyoruz sevişiyoruz. kıyafetlerin üstünden vajina ile penis bir birine sürtüyor bu şekilde penisin vajinaya baskı yapması ile kızlığa zarar gelir mi bir keresinde kanama olmuştu biraz ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  penis vajinaya girmeden yada daha doğrusu vajinaya giriş olmadan kızlık koaly kolay bozulmaz. ki zaten siz çamaşırla yaptığınız için herhangi bir bozulma olması pem mümkün değil. kanama belki vajinaya fazla yüklendiğiniz baskı yaptığınız için yumuşak dokularda ezilme yada travmaya sebep olmuştur, belki yaklaşan yada geciken adetten olabilir.

 2. 3

  Sene olmuş 2022 acemilik sorularından gına geldi yahu 🙂

 3. 4

  böyle birşey olabilirmi çok acayip, vajinaya penis girip çıkmıyorsa bekaret neden bozulsun. zaten bu gidişle işi ilerletip kesin onuda yapar bozarsınız, boşuna hiç kollamaya uğraşmayın.

 4. 2

  kızlık zarı vajina içerisinde ince bir zar olup kılay kolay bozulmaz fakat yinede garanti değil

 5. 3

  merhaba, bu tip sorular acemi çiftler tarafından fazlasıyla soruluyor. bir nokta bu cinsel olarak herhangi bir bilgilerini olmadığını gösteriyor. bekaretin bozulması için sürtünmeden daha fazlası olması gerekli. penisin vajinaya girmesi gibi. üstten mastürbasyonla yada sürtünme ile bekaret bozulmaz. kanama olmuşsa farklı bir sebeptendir. evlilik öncesi ilişkilere dikkat etmek kaçınmak önemli unutmayın.

 6. 5

  Benim için önemli olduğundan değil sadece meraktan. Reglimin son günu ( olaydan 12 saat önce geldi en son ) bitti sanmistim. sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bir tık sert oldu ama asla içine girmedi . Sert olduğu için 1 2 saniye acı hissettim ama dediğim gibi asla giriş olmadı.. Kıyafet yoktu üzerimizde. Aradan 1 saat geçtikten sonra kan geldi . Yoğun kırmızı . Sonra sabah bidaha geldi 7 8 saat sonra bidaha geldi . Sonra tamamen bitti. Dalga geçmeden cevap verirseniz çok sevinirim . Adet kanımidir bu ?

  • 3

   adetin bitmemiş sen bitti sanmışsın, ilişki sırasında kasların hareketlenip gevşeyince dalga etkisi oluşturmuş kalan kan boşalmış. yani kızlık zarı kanı değil. zaten kızlık zarı kanı çok fazla olmaz, birde bunun için vajina içine penisin girdiği gerçek bir ilişki yaşaman lazım.

Bir cevap bırakın