kıyafetlerle sürtünerek orgazm olmaktan çok zevk alıyoruz

Soru

sevgilimle seks yapmaktan biraz çekiniyoruz yani şu anlamda tam birleşme yapmıyoruz içime girmiyor. giysilerimizi çıkartıp iç çamaşırı ile sergilimin kucağına vajinamla penisinin üstüne oturup sürtünme yapıyoruz bu şekilde sevgilimde göğüslerimi okşuyor falan derken ikimizde orgazm oluyoruz. kız arkadaşım böyle seks yapılmaz evlenince sorun yaşarsın bak dedi kafama takıldı araştırdım biraz internetten böyle sevişmek sakıncalıymış galiba. bilmeden evlilik öncesi seks yapmak istemediğimiz için böyle yaptık. nerdeyse 2 yıldır böyle yapıyoruz şimdi bıraksak düzelir miyiz ? gelecekte sorun yaşarsak tedavi olmak için ne yapmak gerekir ? çok bilgimiz yok bu konuda yardımcı olur musunuz ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  erkekler açısından şöyle sakıncası olabilir vajina ortamı kaygan sıcak ve sulu olduğu için gerçek cinsel ilişkide penis bu ortamla karşılaşınca hemen boşalma yani erken boşalma sorunu olabilir

 2. 5

  Travmatik mastürbasyon sendromu diye araştırın. Geçmiş olsun. Seks yaparsanız eğer erken/geç boşalma ya da ereksiyon sorunu yaşayacaksın çok büyük ihtimalle. Ereksiyon sebebi şu: sen sürtünerek orgazm olduğun için ereksiyon olmak için sürtünmeye ihtiyaç duyacaksın. Bu bir davranış bozukluğudur. Tedavisi var. 1 ay hiç mastürbasyon ve seks yapmaman lazım ve devamında doğru bir program uygulanması gerekiyor. Acilen sürtünmeyi bırakmalısınız. Erkek için çok zararlı. Düzelir mi, evet ama sabır isteyen bir şey.

 3. 4

  özetle kendinizi yalnış olan bir cinselliğe alıştırıyorsunuz. sürtünme diye bir cinsel birleşme şekli yok. bu şekildealışırsanız sonra normal seks yapmaya çalıştığınızda adapte olmaz haz alamama orgazm olamama gibi birçok sorunla karşılaşırsınız. en doğrusu bu tip şeyleri yapmamanız. mademki evlilik öncesi cinselliğe sıcak bakmıyorsunuz o halde bir an önce bırakın evlenmedende bir daha yapmayın. em öyle olsun hem böyle pek mümkün değil.

 4. 6

  Onunla wvlenecegin ne belli yarın bir gün anlasamayip bir ufak şeyden ayrilcaksin başka biri gelecek oda öyle böyle seks istiycek ve sonunda emeline ulaşıp kadinliga sizi adım attiracak

 5. 3

  Direk ten tene sürtünseniz daha zevkli oluyor ıslak oluyor böyle insan çok haz alıyor gerçekten.

 6. 2

  bakma sen etrafındaki kimin ne dediğine yapıp zevkine doyun bir sorun olmaz olmuyor

Bir cevap bırakın