kıyafetle sürtünme yapınca kızlık zarı zarar görür mü

Soru

Merhabalar kız arkadaşım ile cinsel organlarımız birbirine değmeden kıyafet ile sert git gel yaptık. kız arkadaşım vajinasından kan geldiğini söylüyor. kızlık zarı zarar görmüş olabilir mi.

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    Sutunmeyle kizlik zari bozulmaz.

  2. 3

    merhaba, kızlık zarı üstten yada kıyafetle sürtünme yapmaktan bozulmaz. bundan ziyada gerçek manada cinsel ilişki yada vajina içine etki edecek bir eylem olmalıdır, mesela derinlerine parmak sokmak gibi. sert eylemde bulunmanız sonucu dokularda ezilme olmaya bağlı ağrı sızı olabilir, ancak kanama olması pek beklenmez. ihtimal belki adet günü gelmiş olabilir, belki başka bir sebepten kanama olabilir, yaptığınız eylemin şekline göre vajina içine doğru zorlama olduysa kıyafetle de olsa zara biraz zarar gelmiş olabilir. ihtimaller ihtimaller açıkçası net olarak bunu bilebilmek imkansız. ancak bunu muayene ederek bir uzman anlayabilir. şüpheniz varsa doktora gitmek en iyi çözümdür.

  3. 2

    kendinizi tutamıyorsunuz belli sürtünme ile uğraşacağınıza bir birinize elle mastürbasyon yapın daha çok zevk alırınsız hem böylede sorun yaşamazsınız.

Bir cevap bırakın