kıyafetlere sürtünerek boşalmak ve crossdresser eğilim

Soru

slm ben kadın kıyafetlerine ilgi duyuyorum. özellikle parlak saten gibi kumaşı olan kıyafetlere. beni aşırı şekilde tahrik ediyor, tabi dayanamayıp bu kıyafetlere penisimi sürterek mastürbasyon yapıp boşalıyorum. eskiden sürtündüğümde çok zevk alırken şimdi sürtündüğümde daha az zevk alıyorum. sanki prezervatif takmışım arada bir şey varmış gibi hissediyorum. sürtünerek boşalmak zararlı diye bir şey okudum sitede, acaba benimde bu yüzden olabilir mi ? birde eskiden kıyafetlere sadece sürtünmek dokunmak yeterdi, şimdi üstüne birde bu kıyafetleri giyme arzusu oluyor. giydiğimde üstümde tenimdeki hissiyatı beni etkiliyor. çok sapıkça ama bazen içime seksi saten kıyafetler giyip işe gidiyorum. galiba eğilim bozulması yaşıyorum. biliyorum tüm bunlar yanlış zararlı ama ben saplanıp kaldım kurtulamıyorum. en azından sadece bunları yapsam eğilim bozulmasında daha fazla ilerleme olur mu ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    saten kıyafetler benimde hoşuma gidiyor. parlak ve yumuşak olaması cezbedici. tüm bunlar bir yana korkularında haklısın, çünkü işin zor rahat duramazsın, hep azar azar ilerletmeye devam edersin. hadi kıyafetlere ilgi duyman neyse, tamam giyip işe gitmende bir yere kadar. eğer bu noıktada kalırsan ne ala. yok tutamıyorum kendimi canım başka şeylerde istemeye başlıyor diyorsan o zaman durum fela her şeyi yapma riskin var. bu durumda iradeni zayıf olarak değerlendirebilirsin.

  2. 3

    bu olay bendede var saten abiyeler elbiseler parlak buz gibi soğuk kaygan o his cok güzel kadınlar giyinmesini bilmiyor bence varya kadın olmak kadın gibi olmak değişik

Bir cevap bırakın