Mastürbasyonda çabuk boşalma ve kızlık zarı

Soru

Masturbasyon yaparken 1 dk içinde boşalıyorum. (Bakireyim). Ve yastığa sürtünme(kıyafet üzerinden) ile yapılan masturbasyonda kızlık zarına zarar gelir mi?

Cevaplar ( 7 )

  1. korkmana gerek yok bozulmaz kızlık zarı vajinanın içinde derinde

  2. bu devirde bu sürtünmeyle kızlığın bozulmayacağını bilmeyen mi kaldı hem kızlığın bozulsa az bir miktar kan gelir

  3. çabuk orgazm olma meselesi erkeklerdeki hazzı kontrol edememe sorunu ile aynı, eğer kendiniz tutup biraz daha süreyi erteleyip uzatmaya çalışırsanız kısa sürede orgazm olma sorununu aşarsınız. parmakla yada başka bir şeyle mast yaparken üstten yapılırsa vajina içine sokulmaz sorun olmaz, haliyle sizde birşeyler sokmadığınıza göre yüzeysel üstten sürtüne ile mast yaptığınız için kızlık zarı bozulması gibi durum olmaz.

  4. merhaba, bize yazacak pek bir şey kalmamış. yazılması gerekenleri bayanlarımız zaten en iyi şekilde yazmışlar. erken boşalma biraz alıştırma yapıp öğreneceğiniz haz kontrolü ile düzene girer, vajen içine bir nesne sokulmadığı sürece ne yapıyorsanız yapın yüzeysel olarak kızlık zarına zarar gelmez.

  5. Kizlik pecete kagidi degilki hemen yirtilsin gitsin oyle kolay bozulmaz ama sen tutup dis fircasi yada kalem bilmem ne sokarsan kalem veya dis fircasi ilk erkegin olabilir yani

  6. merak etme bozulmaz. günümüzden milyonlarla bakire kadın bunu yapıyor. kızlık zarının bozulması için oraya bir şeyi sokmak gerekir.

Bir cevap bırakın