boşalırken penis başını sıkmak üreme sistemine zarar verirmi

Soru

Merhaba, ben boşalırken penis başını sıktım, sperm dışarı çıkmadı sonra lavaboda serbest bıraktım bir miktar sperm dışarı çıktı. 2 gündür boşalırken az sperm geliyor bu durum normal mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  merhaba hayatım neden boşalırken penis başını sıkıyorsun ki bırak doya doya boşal gitsin 🙂

 2. 3

  benim bildiğim penis başını sıkmak zararlı, terse içeriye boşalma diye bir durum oluyor, sperm çıkacak yer bulmayınca idrar kanalını zorlayıp mesane yani idrar kesesinin kapakçığını terse çevirip oraya akıyor. şey gibi düşün şemsinen rüzgarda ters dönüyorya onun gibi oluyor. kapakçık bozulduğu için sonrasında diğer boşalmalarda yine spermler idrar kanalına gidiyor.

 3. 3

  dostum sapa sağlam sağlığını kendini ne diye böyle şeyler yaparak bozmaya mahvetmeye çalışıyorsun. dertsiz başına dert açılsın erkekliğin bitsinmi istiyorsun. çıldırdınmı. sitede sorunu olan çözüm arayan yüzlerce kişi varken sen nasıl sorun çıkarabilirim nasıl dert sahibi olabilirim diyemi uğraşıyorsun ? ya dedikleri gibi iyice bozulursa sperm gelmemeye başlarsa, ne yapacaksın ?

 4. 2

  büyütecek birşey yok, bilmeden yapmış arkadaş tamam sakin bi daha yapmıcak. cinsel sağlık önemli oda hatasının farkına varmış. yok bişi geçer gider.

 5. 3

  beyler bende boyle bi hata yaptim suan sonra 30dakika gectikten sobra bidaha bosaldim cok az geldi eskisi gibi tazzikli gelmedi duzelir mi 1 aya falan

Bir cevap bırakın