arkadaşım yastıkla mastürbasyon yapmanın daha zevkli olduğunu söyledi

Soru

selamlar kız arkadaşımla aramızda sohbet ederken konu erkeklerden açıldı. sohbetin bir yerinde erkek arkadaşıyla seks yapmaktan çok zevk almadığını bunun yerine yastıkla mast yaparken daha çok zevk aldığını söyledi. açıkçası şaşırdım. nasıl olabilir yastıkla sevişmek gerçek bir seksin yerini tutabilir mi dedim. İnamıyorsan kendin denede gör diye yanıtladı. Gerçekten yastıkla sürtünerek mast yapmak daha zevkli olabilir mi. Deneyen var mı yorum yazabilecek. Cidden meraktayım.

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  erkek arkadaşı cinselliği sadece cinsel organların birleşimi olarak görüyor ve 3-5 dakikada bitiriyorsa doğrudur. oysa kadın bedeninin her yeri dudaklarla dille parmaklarla keşfedilmeli bence, kadınlar erkekler gibi basit bir hazdan ibaret değil orgazm olmamaları daha karmaşık. ben kızarkadaşımı sadece ağzım ve dilimle bile orgazma ulaştırıyorum ve hiç beni yastığa tercih etmedi;)

 2. 5

  böyle yapmak ileride partnerin ile olan ilişkini zedeler. evet zevkli olabilir ama bir noktadan sonra cinsel birliktelik seni tatmin etmeyek ve hep yastıkda takili kalacaksın normal zevk almaya bak yastıktan bir önce kurtul. erkeklerdeki masturbasyon bağımlılığını takılırsın.

 3. 5

  cinsellik esnasında kontrol tek kişide olmadığı için senkronu tutturmak zor olur. tam sen zevke gelirsin erkek ara verir, tam o coşar senni heyecanın kaçar. böyle böyle dengeyi kuramazsan daha düşük bir haz ile ilişkiyi bitirirsin. lakin mast yaparken öyle olmuyor, zevk kontrolü kendinde oluyor, istediğin gibi yükseltmek ve bekletmek daha kolay haliyle alacağında zevk daha yüksek oluyor. mesele yastıkta değil kendini tatmni etmekte. kötü yanı kendini tatmni ettikçe buna alışıyor, sonra gerçek ilişkide adapte olamayıp çok fena duvara tosluyorsun. sonra zaten cinsellik batışa geçiyor.

 4. 4

  arakdaşın yastıkla sürtüşmekten, gerçek ilişkiden aldığı hazzı kaybetmiş. muhtemelen sekste bile elle tatmin olmaya çalışıyordur. bence sen ona bakma, çokta ciddiye alma. sen doğru yoldan gitmeye bak. mastürbasyon başa bela.

 5. 2

  zaten sorunun cevabını siz kendi kendinize vermişsiniz. yastıkla mastıkla olmaz. gerçek bir haz isterseniz penis lazım. yorum yapan bütün üyelere aynen katılıyorum.

Bir cevap bırakın