bakire nasıl mastürbasyon yapabilirim

Soru

daha önceleri hiç yapmadım ilk defa yapacağım, 20 yaşındayım daha önce hiç mast yapmadım. geceleri acayip rüyalar görüyorum galiba bazen rahatlamaya ihtiyacım var. yanlış bir şey yapmak istemiyorum. üstten okşayarak yapmam gerektiğini biliyorum ama bir iki kere denedim hiç bir şey olmadı ? sanırım yapmayı bilmiyorum ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    duşa gir, duş başlığını al eline vajinanın üstüne doğru suyu tut yavaş yavaş vücudun hareketlenmeye başlar… daha sonra da elinle okşayarak kendini tatmin ederek mastürbasyon yapabilirsin…

  2. 3

    10 günde bir falan olmak kaydıyla mastürbasyon yapın ama birden bire çok yüklenmeyin. aslında hiç başlamasanız daha iyi. önce bızırı ( klitorisi ) ıslatın. dış dudaklardan iç dudaklara doğru hafifçe parmakla âdeta kendinize masaj yapın. sakın parmağınızı ya da başka bir şeyi içeri sokmayın kızlık zarı gidebilir. ayrıca alışkın olmadığınız için dübürünüze ( makadınıza ) herhangi bir şey sokmayın çünkü canınız acıyabilir. ve herşeyde olduğu gibi mastürbasyonda da aşırıya kaçmayın. evlilik kararı aldığınızda artık terketmelisiniz. onun dışında sitemizdeki kadın üyeler size bilgi verecektir. mutlu bir hayat ve elbette mutlu bir cinsel hayatınız olsun yaşadıkça.

  3. 4

    aslında çokta detaylı anlatılacak karmaşık bir durum yok ortada, temel mantık parmakları yada varsa kullandığınız vibratör gibi birşey bunu vajina içine sokmadan yüzeysel olarak uyarım yapmanızdır.

Bir cevap bırakın