kendine prostat masajı yapan varmı nasıl yapılıyor

Soru

Merhaba, prostat masajı diye birşey varmış. Videolardan gördüğüm kadarıyla partnerin yaptığı bir masaj bu. Bu masajı kendimiz yapıp zevke gelebilir miyiz? Yapabilirsek nasıl yaparız?

Cevaplar ( 9 )

  1. bilinmeyen gizli bir teknik yok, illa birinin yapmasına da gerek yok kendi kendine yapman mümkün. tabi partnerine yaptırmak düşüncesel olarak biraz daha zevkli olabilir. yoksa fiziksel uygulamada farkı yok, aynı. bu iş için daha çok prostat masaj aletleri yada anal prostat uyarıcı plug gibi şeyler kullanıyorlar. bunların anatomik yapıları prostatu uyarmak üzerine tasarlanmış, birşey yapmak bilmek gerekmiyor. kayganlaştırıcı sürüp anüsen içeriye sokuyorsun zaten içeri tam yerleşip ucu prostat üzerine denk geliyor bu sayade uyarılıyorsun. diğer alternatif ise çok yumuşak olmayan biraz sert dokulu kolay kıvrılmayan düz yüzlü anal bir dildo kullanmak, bunuda anüsten içeriye 10 cm kadar sokup arka ucunu geriye sırta doğru çekince yine prostat uyarımı oluyor. kimisi böyle uğraşmıyor vantuzlu olanından alıp duvara sabitleyip ayakta git gel yapıyor. işte yapa yapa deneyerek tam aradığın istediğin zevki buluyorsun.

  2. herkesin aradığı zevk farklı oluyor haliyle tercihler ve beklentilerde aynı şekilde farklılaşıyor. kimi sadece parmaklamayı seviyor, kimi prostt masaj alaeti yada anal prostat uyarıcılı plug, bazısı anal dildo yada vibratör, bazıları anala kalın anüsün içini dolduran bir dildo isteyebiliyor. bu noktada sen kendi zevkine bakacaksın. mesela ilk bşalangıç için ince bir dildo yada prostat uyarıcı tercih edebilirsin. parmakla yapmak pek başarılı olmayabilir.

  3. erkekler prostat masajını sever mi ? bu sorunun cevabı kesinlikle evet partnerin yoksa prostat uyarıcı aletlerle partnerin varsa strapon kullanırak erkeği zevkten dört köşe olduğu anlar yaşamasıdır

  4. kendi kendine prostat masajı yapmak erkeğin mastürbasyon sırasında penisine dokunmadan kendi kendini tatmin ederek zevkin doruklarına kendini yükseltmesi ve boşalarak rahatlaması..

  5. Kıvrımlı bir yapay penisle yapılabilinir ama partnerle yapılırsa ayrı bi zevk alınır orası ayrı.

  6. ilk olarak anal bölgeni lavman yapmalisin böylece kirden arinirsin sonrasinda eger varsa bir dildo ile kendini uyarabilirsin, eger istemez isen makat bölgesinden yaklasin bir bas parmak mesafesindeki bölgeyi parmaklarinla baski yapabilir ve oksaya bilirsin, prostata baski yaptikca penisinden zevk suyu akabilir normaldir.

  7. Birkaç defa denedim. İçeriden uyarmayla beraber penis ile anüs arasınada gıdıklama tarzı masaj yapın ilginç bir zevk ortaya çıkacak. Ben çok denemedim denedikçe doğru metod ortaya çıkıyormuş, alınan zevkte artıyormuş tabi

  8. ben bir süredir titreşimli prostat masaj aleti kullanıyorum ve çokta zevk alıyorum herkese tavsiye ediyorum bunu kullanıyorum diye farklı yönelimlerimde söz konusu değildir ben bunu özellikle böyle bir alet kullanırsam ya da farklı şekilde prostat masajı yaparsam gay olurmu yum diye endişeye düşenler için belirtmek istedim hayatta bizi mutlu eden şeyleri yapmalıyız diye düşünenlerdenim wesselam

Bir cevap bırakın