kadınlar ne hisseder orgazm olamayınca

Soru

mrb, erken boşalma sorunu yaşıyorum. boşaldıktan sonra devam edemiyorum. haliyle eşim orgazm olamıyor ve önemli değil sen rahatladıysan tamam diyor. senin de rahatlaman lazım olur mu hiç diyorum, yok yok boş ver sen beni diyor. lakin ben tavrında gücenme kırılma mutsuzluk seziyorum. samimi mi söylüyor, orgazm olmayınca kadınlar ne hisseder merak ediyorum ? sonra benimde ruhuma huzursuzluk geliyor niye beyle oluyor diye. mutlaka kadının da rahatlaması önemli mi ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  sen kırılmayasın diye söyluyodur ama, bir kadin yarım kalmamalı baska sekilde tatmin etmelisin.

 2. 2

  kadın ve erkek her ne kadar farklı bünyeler olsa da aşağı yukarı bir adam doyuma ulaşamayıp ne hissederse kadın da öyle hisseder. zaten kaldı ki kadının daha hassas olduğu için ve uyarılması için daha çok mıncıklanması öpülüp koklanması gerektiği ortada. siz ön sevişmeyi âmiyane tabirle oynaşmayı uzun tutun. böylece hem eşiniz iyice sulanacak hem de siz yavaş yavaş geç boşalmaya başlayacaksınız. kendinizi şartlandırın iyice.

 3. 3

  artık gel diyene kadar ön sevişme yapmıyorsun demek ki boşalamıyor. hayal kırıklığı ve yarım kalmışlık hissi ile bırakıyorsun eşini.

 4. 3

  ön sevısmeyı uzun tutacaksın bayana güzel sözler fısıldayacaksın bu tabı ıkı taraflı olacak bakın ozaman nasıl bayan ve erkek nasıl zevk alıyor sok çıkar bu sex deyıl önce bayanı sexse hazırlayacaksın bakın sex sın tadı nasıl oluyor ben 50 yaşındayım haftada 2 sefer sex yaparım

Bir cevap bırakın