mastürbasyon yaparken idrar hissinden dolayı boşalamama

Soru

merhaba 19 yaşındayım. hayatım boyunca düşük libidolu olmama rağmen 6 gün önce hayatımda ilk kez mast yaptım ve geç de olsa 30 dkda boşaldım ama ondan sonraki günlerde ise sorunlar başladı. 1. sorun: çok kez tuvalete gitmeme rağmen idrar hissi. mast yaparken genelde idrar hissi oluyor ve tuvalete gitmek zorunda kalıyorum birçok kez. bazen sert penis iniyor ve anlıyorum ki idrar kalmış… 2. sorun: bu idrar hissini umursamadım ve masta devam ettim. zevk suyu denilen sıvı geldi ama 1 saat masttan sonra meni yerine idrar fışkırdı… idrarda ise hiç meni kalıntısı yoktu. tuvalete gittim ve mastı bitirdim. 3. sorun: bu 2 sorun olmazsa da geç boşaldığımı fark ettim. 35-40 dk’yı buluyor ve mastın başlarında 2-3 kez tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum. 6 günde artan libido yine düştü maalesef ve artık mast yapmak istemiyorum. ama idrar hissinden dolayı boşalamama sorumu da sormak istedim ?

Cevaplar ( 2 )

  1. genç bir yaşta mastürbasyona başlamışsınız. hiç başlamasanız daha iyiydi. öbür taraftan mastürbasyon yaptıktan sonra çiş yaptıysanız meninin kalanı çişle atılacak. istisnalar dışında mesanenizde ve penisinizde meni kalmaz. bazen uykuya daldıktan sonra sabaha karşı az miktar gelir.

    • sürekli tuvalete gitmeme rağmen nedense tam atamadığım idrar yüzünden bir süredir boşalamayınca ara vermeye karar verdim.

Bir cevap bırakın